В обласному центрі систематично відбувається перейменування вулиць. Незважаючи на обурення деяких хмельничан на місто чекає чергові зміни у назві вулиць та провулків. Детальніше читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.
20 вулиць змінять свої назви
Проект рішення Хмельницької міської ради був опублікований у п’ятницю, 3 вересня на офіційному сайті. Можновладці пропонують переіменувати 20 вулиць та провулків. До прикладу, до змін потрібно бути готовими жителям Дубово: вулиця та провулок Достоєвського переіменують на вулицю та провулок Олени Теліги. Вулицю та провулок Щедріна, які розташовані в Ракове, змінять на вулицю та провулок Трипільську. Також зазнає оновлення в назві вулиця та провулок Чкалова. Їх замінять на вулицю Георгія Гонгадзе та Генріха Фігурського відповідно.
Що робити хмельничанам, які мешкають на цих вулицях?
Звичайно, що містяни занепокоєні такими змінами і відповідно виникає багато запитань:
- Чи потрібно змінювати відмітку в паспорті після зміни назви вулиці чи провулку? Перейменування вулиці — це не зміна місця проживання, тому терміново йти в паспортний стіл не потрібно. Проте, якщо у вас виникне потреба у зміні прізвища, оновлення фото і т.п., тоді зроблять заодно зміну у назві вулиці у паспорті.
- Чи варто змінювати свідоцтво про право власності? Не потрібно. Проте, якщо житло будете продаватися чи оформлювати спадщину, тоді в нотаріуса на нового власника будуть оформлені документи уже із новою назвою вулиці.
- Що робити підприємствам та ФОПам, які зареєстровані на переіменованій вулиці? Підприємствам потрібно робити зміни до установчих документів. А фізичним особам-підприємцям — зміни до відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб. Змінювати обов’язково потрібно бланки, штампи та печатки.
Які ваші думки щодо перейменування вулиць? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.