П’ятниця, 29 Березня, 2024

“Кімната гніву” з’явилася у Хмельницькому

В обласному центрі нещодавно з’явилася “кімната гніву” де хмельничани можуть виплеснути всю свою негативну енергію. Більше про незвичайну кімнату читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

При вході в кімнату дають молот

Як повідомляє Суспільне ініціатором та засновником дивної кімнати в місті Хмельницькому є Олександр Шерепа. Чоловік вирішив створити “кімнату гніву” коли після проблем на роботі, навчанні та в особистому житті хотів виплеснути свої негативні емоції. Олександр згадав, що у соціальних мережах бачив, що в Європі існують “кімнати гніву” де відвідувачі можуть трощити, ламати, бити все. Таким чином людина позбавляється агресії та негативу. Саме так з’явилася “кімната гніву” у Хмельницькому. 

Всім хто бажає потрощити меблі, техніку та посуд видають спеціальну маску-шолом, яка захищає обличчя, рукавиці та молот. Саме молотом відвідувач і нищить все, що є в приміщенні. Аби потрапити до “кімнати гніву” потрібно записатися щонайменше за 24 години, адже працівники мають укомплектувати приміщення. 

Побутову техніку, посуд, різноманітні меблі для незвичного закладу купують на інтернет платформах та у онлайн магазинах.

“Кімната гніву” — популярна терапія

Вперше “кімнати гніву” з’явилися у Сполучених штатах Америки, а вже потім ця тенденція покотилася світом. Такі заклади допомагають позбутися стресу та вивільнити всі негативні емоції. В Україні такі незвичайні кімнати є у Києві, Одесі, Львові. Орієнтовна вартість 900-1200 гривень. Що стосується ціни у Хмельницькому, то все залежить від того наскільки клієнт знервований. Наприклад, побити одну тарілку коштує 10 гривень. А ось різноманітні змішані бокси обійдеться у декілька сотень гривень. Діапазон цін від 290 до 2390 гривень.

Що кажуть психологи

Психологи зазначають, що “кімнати гніву” корисні, проте не всім вони підходять. Якщо у людини видався важкий тиждень і їй потрібно виплеснути емоції через трощіння техніки та биття посуди, тоді такий заклад принесе користь. Проте, це скоріш за все, разова допомога своїй психіці. Адже якщо після “кімнати гніву” негативних емоцій не поменшало і не стало “легше на душі”, тоді варто шукати інший шлях для вирішення проблеми. Простими словами — “кімната гніву” націлена на свідомих відвідувачів, які знають для чого їм потрібне таке “дозвілля”.

Загалом, гнів — це природна людська емоція. І це абсолютно нормально коли у вас поганий настрій, є негативні емоції, гнів. Проте свій негатив потрібно кудись дівати. На превеликий жаль, більшість людей свій негатив виплескує на близьких, що є неприпустимо. Тому подібні заклади будуть корисні для зміцнення стосунків в сім’ї, на роботі. Адже краще залишати свій гнів у таких приміщеннях ніж приносити його додому.

А ви б відвідали “кімнату гніву? Як ви боретеся з поганими емоціями?  Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.