Субота, 22 Червня, 2024

Відпустка 2022: де відпочити у Хмельницькій області

Без сумніву 2022 рік надзвичайно важкий для всіх українців. На календарі червень, а в душі ще досі лютий. Війна зруйнувала всі наші плани, але такі вже реалії. На жаль, ми зараз проживаємо історію, яку будуть вчити у школах наші нащадки. Звичайно, що відпочинок на українських курортах цьогоріч буде під питанням. Але можна відпочити, розвіятися у рідній Хмельницькій області. Сьогодні ми поговоримо про те, куди можна поїхати влітку у нашому регіоні. Деталі читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Локації в Хмельницькій області

Організувати невелику відпустку можна і у Хмельницькій області. Тому ми підготували туристичні локації для наших читачів:

  • Маліївський водоспад. У Дунаєвецькому районі розташована цікава місцина, яку любили до війни відвідувати туристи. А все через скелю з красивим водоспадом. Тут дуже люблять фотографуватися та просто насолоджуватися природою. Крім водоспада у Маліївцях можна побачити садибу графа Орловського, а ще розкішний парк. Парк займає площу 17 гектарів землі та був закладений у XVIII столітті. У Маліївцях ростуть рідкісні 100-річні дерева.
  • Кам’янець-Подільський. Перлина Поділля — місто Кам’янець-Подільський, яке славиться великою кількістю пам’яток архітектури. Крім відомої фортеці, у місті можна побачити: Ратушу, замковий міст, костели, Тріумфальну арку, Французький монастир, Вірменські склади і багато інших цікавих локацій. У Кам’янеці можна відвідати різноманітні заходи, майстер-класи, організувати фотосесію, просто прогулятися містом.
  • Бакота. Хмельничанам пощастило, адже у нашій області протікає річка Дністер. У регіоні є багато зон для відпочинку влітку. Бакота — це особливе місце, яке зачаровує всіх своєю красою. Бакота розташована на території Національного природного парку «Подільські Товтри».
  • Станів. У цьому місті знаходиться популярний курорт. Також туристи мають змогу відвідати реабілітаційний центр для хижаків, який знаходиться на території Національного природного парку «Подільські Товтри».

Ціни на пальне псують відпустку

Круті локації чекають на вас, а що робити з цінами на пальне? Адже вони злетіли у більше ніж два рази. Крім того, перед поїздкою доведеться вистояти у кілометровій черзі. Саме тому добре продумайте маршрут та місця для заправки авто. Також, як варіант, — скористатися послугами залізничного транспорту, міжміським автобусом.

 Дехто може сказати: “Яка відпустка, в країні війна”. Але постійно сидіти в новинах та зациклюватися на негативі — принесе лише шкоду вам та рідним. Звичайно, в жодному разі не потрібно забувати про те, що відбувається в Україні. Але не потрібно забувати про те, що життя триває, що потрібно проживати на максимум кожен день.

Мирного та спокійного літа всім!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.