Неділя, 21 Липня, 2024

Суші-бар Young – особливе місце в Тернополі, в яке варто завітати

Якщо ви шукаєте ідейний заклад у Тернополі з унікальною атмосферою, наповненою затишком і драйвом, тоді вам слід завітати у заклад азійської кухні YOUNG. Це місце, де залюбки відпочивають тернополяни і який радо запрошує до себе гостей файного міста. У цій статті ви дізнаєтесь, чим заклад Янг особливий і які страви він пропонує скуштувати.

Ресторан азійської кухні Янг вміє дивувати і дарувати виключно позитивні емоції!

Якщо вас захоплює та надихає східна кухня, оберіть для відвідин ресторан Янг, розташований у самому центрі Тернополя. У закладі панує спокійна та затишна атмосфера, в якій добре відчуваються запальні молодіжні нотки. Він дає змогу розслабитись і відпочити від душі, насолоджуючись ідеально приготованими паназійськими стравами та вишуканими коктейлями. У ресторані Young меню надзвичайно колоритне, фаворитами вважаються такі позиції:

  • Класичні й авторські суші. Ви можете замовити легендарну “Філадельфію” та “Дракони”, а для поціновувачів нестандартних і унікальних поєднань пропонуємо обрати авторські роли з додаванням ексклюзивних соусів, щупалець восьминога, гострих перців і інших компонентів. Смачні суші Тернопіль у меню Янг представлені як порційно, так і наборами. Оберіть сети ролів, щоб насолодитись самому та пригостити близьких, що знаходяться поруч. 
  • Супи. Щоб наповнити організм силами, ресторан східної кухні Янг радить звернути увагу на перші страви у паназійському виконанні. На вас чекають легендарний рамен, том ям і інші позиції.
  • Страви WOK. Для їх приготування кухарі застосовують спеціальний посуд, у якому вони наповнюються унікальними смаковими відтінками. Замовте фунчозу з телятиною, смажений рис із соусом том ям чи лапшу удон з морепродуктами або куркою.
  • Бао-бургери. У закладі Young Тернопіль ви можете скуштувати ситні й апетитні бао-бургери на східний лад. Вони підкоряють серця соковитою та щедрою начинкою, наповненою м’ясом, рибою або морепродуктами, свіжими овочами, ніжним сиром і листям салату. 

Це далеко не всі страви, представлені в меню ресторану Young. Щоб детальніше з ними ознайомитись і визначити, які позиції вам найбільше до вподоби, перейдіть на сайт Сім’ї ресторанів Файного Міста – fainemisto.com

Замовляйте у ресторані Янг суші і безліч інших східних страв!

Суші бар Тернопіль YOUNG – це запальна та водночас затишна атмосфера, вишукана східна кухня та привітний персонал. А які ж краєвиди відкриваються з вікон закладу – їх неодмінно оцінять справжні естети! Якщо вам випаде нагода завітати у Тернопіль, обов’язково оберіть для відпочинку саме цей заклад. Немає часу чи можливості прийти у Янг – не проблема, адже по місту та передмісті азіатська кухня доставка діє. Замовляйте улюблені страви для ситного обіду чи збалансованої вечері, аби відчути тернопільський вайб з нотками Азії. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.