Вівторок, 23 Квітня, 2024

Які ціни на овочі та фрукти у Хмельницькому

Повномасштабна війна без сумнівів впливає на всіх українців та всі сфери нашого життя. Уже є дефіцит пального у Хмельницькій області, а також зростають ціни на фрукти та овочі через окупацію Херсонської області. Хмельничан кожного дня дивують цінники, які змінюються зі швидкістю вітру. Сьогодні ми поговоримо, які ціни на овочі та фрукти в обласному центрі. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Асортимент товару радує покупців, а ось ціни – ні

Державна служба статистики інформує, що сезонні овочі зросли у квітні місяці на 8,5%, а з початку року – на 69%. 

Як інформує сайт “Всім” ціни у супермаркетах та продовольчих ринках різняться. 

24 травня 2022 року на продуктовому ринку, що знаходиться по вулиці Соборній був великий асортимент овочів та фруктів. Цінники є не у всіх. Якщо писати про ціни, то вони значно вищі ніж були минулого року в травні. До прикладу, купити полуницю можна від 60 до 100 гривень за кілограм. Черешня стартує від 100 гривень за кілограм. Полуницю та черешню доставляють до Хмельницького з Закарпаття. 

А ось помідори везуть з Туреччини і вони дещо дешевші за фрукти і ягоди – від 67 гривень за кілограм. Продавці зазначають, що зниження ціни на помідори буде в липні, коли буде врожай вітчизняного товару. 

Напевно всі хмельничани помітили, як в ціні зросла молода капуста. Її ціна стартує від 54 гривень за кілограм. 

Ціни у супермаркетах 

Деякі хмельничани люблять купувати продукти у супермаркетах, проте ціни на овочі та фрукти тут трішки дорожчі і асортимент не надто великий. В одному з супермаркетів обласного центру 24 травня кілограм полуниці коштує 124 гривні, 90 копійок. Це фактично у два рази дорожче ніж на продуктовому ринку. А ось черешні, лохини взагалі немає. Помідори, огірки у супермаркеті дорожчі орієнтовно на 9-12 гривень. Молоду капусту можна придбати за 60 гривень за кілограм. Єдине, що дешевше у супермаркеті з овочів, то це ріпчаста цибуля. Її вартість в магазині 19 гривень 90 копійок, а на ринку від 25 гривень за кілограм. 

Потрібно зазначити, що з прилавків магазинів зникла звичайна кам’яна сіль. А все тому, що Артемівський завод, який знаходиться у Донецькій області, не працює, адже на території ведуться бойові дії. Відповідно завод з 7 квітні не працює. Сіль вітчизняного виробника “Артемсіль” ще залишилася на складі, але не в великих кількостях. Тому постачання солі в Україну відбувається за кордону: Туреччина, Угорщина, Польща, Румунія. Проте українці самі роблять ажіотаж та сіють паніку: купують по кілька десятків солі в одні руки. Багато хто боїться, що не буде солі на період консервації. Адже цей інгредієнт необхідний для смачних та якісних закруток. 

А ви купуєте овочі та фрукти чи чекаєте коли ціни знизяться? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. 

Сподіваємося, що наш матеріал вам сподобався і ви зробили відповідні висновки. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.