Четвер, 13 Червня, 2024

У Хмельницькому будують нову вулицю

У Хмельницькому з’явиться нова вулиця. Вона пролягатиме від вулиці Зарічанської до Трудової. Протяжність вулиці Мельникова становитиме понад один кілометр. Будівельні роботи планують завершити до кінця 2024 року. Далі на khmelnytskyi-future.

Вулиця Мельникова з’єднає вулицю Трудову та Старокостянтинівське шосе. Начальник Управління капітального будівництва Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Тетяна Поліщук розповіла, що завдяки новій вулиці вдасться частково розвантажити рух транспорту на Проспекті Миру. За її словами, переможцем тендеру на будівництво вулиці стало Товариство з обмеженою відповідальністю «СТЛ+М». Зараз підрядник здійснює необхідні підготовчі роботи.

Будівництво вулиці Мельникова буде відбуватися у чотири черги. Вартість проекту становить 65 017,7 тис. гривень. Протяжність вулиці становитиме понад один кілометр. Планується завершити будівельні роботи до кінця 2024 року, якщо буде забезпечено належне фінансування проекту.

У Хмельницькій міській раді повідомляють, що відповідно до проекту проїзна частина буде облаштована зі смугами безпеки руху, ширина яких становитиме вісім метрів. Також передбачається будівництво велосипедної доріжки, шириною 2,5 метри. Тут також будуть пішохідний перехід та зупинки громадського транспорту. На вулиці Мельникова планують зробити якісне сучасне освітлення.

Нагадаємо, що у вересні на Озерній відкрили нову магістраль для транспорту. На новій дорозі на вулиці Січових Стрільців курсує транспорт. Протяжність дороги сягає близько 800 метрів. Магістральна дорога має чотири смуги руху, тротуари, світлофори та якісне вуличне освітлення. Це – перша дорога у Хмельницькому, яку побудували з нуля. Тут часто прогулюються хмельничани. Мешканці міста задоволені тим, що на Озерній побудували сучасну та якісну дорогу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.