Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому запустять нові короткі маршрути у мікрорайони Лезневе та Ружична

Нові короткі маршрути запустять до мікрорайонів Лезневе та Ружична. Мешканці цих мікрорайонів матимуть змогу швидко та оперативно дістатися до центру міста. Таким чином, вдасться розвантажити громадський транспорт у години пік. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Нові короткі маршрути у мікрорайони Лезневе та Ружична

Сьогодні, 18 березня, заступник міського голови Микола Вавришук провів черговий онлайн-прийом. Хмельничани запитували у Миколи Ваврищука про роботу громадського транспорту. У зв’язку з карантинними обмеженнями ситуація із громадським транспортом у Хмельницькому залишається складною. Перевозити стоячих пасажирів заборонено. Натомість люди годинами очікують громадський транспорт на зупинках, не можуть вчасно потрапити до потрібного місця призначення.

Микола Ваврищук каже, що поки Уряд не зніме карантинних обмежень, пов’язаних із роботою громадського транспорту, регулювати цю ситуацію буде важко. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Також Микола Ваврищук розповів про ситуацію із курсуванням транспорту у вечірній час.

«Завтра з управлінням транспорту будемо опрацьовувати питання вечірнього курсування громадського транспорту і ми обов’язково продовжимо роботу на тих маршрутах, де це потрібно і де буде можливість», – розповів заступник міського голови.

Під час онлайн-прийому Микола Ваврищук розповів про відкриття нових коротких маршрутів у мікрорайони Лезневе та Ружична. Їх планують запровадити найближчим часом. Це спрямовано на те, щоб мешканці цих мікрорайонів мали змогу при потребі вчасно дістатися до центральної частини міста.

Микола Васильович додав, що планується придбати додатковий великогабаритний транспорт для «Електротрансу».

«Маємо великі плани на 2022 рік, але оновлення транспорту однозначно буде і в 2021 році», – додав Микола Ваврищук.

Нові тролейбусні маршрути у Хмельницькому

Нагадаємо, що було прийнято рішення запровадити короткі маршрути, які дадуть змогу мешканцям мікрорайонів Ракове, Гречани та Озерна вчасно дістатися до центральної частини міста. Нагадаємо, що у лютому, у Хмельницькому, запустили новий маршрут. Тролейбус №20 курсує з мікрорайону Озерна до вулиці Староміської. Інтервал руху становить 22 хвилини. Також відновив свою роботу маршрут тролейбусу №8. Він сполучає мікрорайон Гречани та вулицю Староміську. Третього березня запрацював ще один новий тролейбусний маршрут. Тролейбус №19 курсує з мікрорайону Ракове до центру міста. Мета запровадження додаткового маршруту полягає у тому, щоб розвантажити пасажиропотік у години пік. 

Під час онлайн-прийому Микола Ваврищук розповів, що ці короткі маршрути показують досить хорошу динаміку, ними користуються хмельничани.

Паркування автомобілів у Хмельницькому

Нагадаємо, що у Хмельницькому розробляють стратегію щодо паркування автівок у місті. Вона передбачає будівництво паркомісць, роботу комунальних інспекторів та облаштування паркоматів. Микола Ваврищук закликає хмельничан пройти опитування та висловити власну думку щодо паркування автомобілів у місті. Загалом мешканцям міста потрібно відповісти на десять запитань. Думка кожного хмельничанина є важливою. Після вивчення пропозицій хмельничан презентують стратегію щодо паркування транспорту.

«Після того як ми опрацюємо інформацію, яку ви нам надасте, систематизуємо, додамо до наших бачень та напрацювань, то представимо стратегію, що ми плануємо робити в системі паркування, а це будівництво паркінгів, створення інспекції тощо», – зазначив Микола Ваврищук.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.