П’ятниця, 14 Червня, 2024

У Хмельницькому запрацював новий тролейбусний маршрут

Сьогодні, 3 березня, у Хмельницькому, на маршрут вперше виїхав тролейбус №19. Він курсуватиме з мікрорайону Ракове до центральної частини міста. Таким чином, у Хмельницькому планують розвантажити пасажиропотік у години пік. Тролейбус №19 буде їздити у будні, з сьомої години ранку до 22:00. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Новий додатковий маршрут №19

Додатковий тролейбусний маршрут запрацював сьогодні, 3 березня, у Хмельницькому. Тролейбус №19 сполучає вулицю Довженка та центр міста. Його запровадили для того, щоб розвантажити пасажиропотік у години пік. На кінцевій зупинці у мікрорайонах Ракове, Гречани та Озерна у години пік на громадський транспорт очікує велика кількість пасажирів. Хмельничани поспішають на навчання та на роботу. Однак не всім вдається потрапити на потрібний транспорт і вчасно дістатися до місця призначення. Часто хмельничани скаржаться у соцмережах на те, що не можуть потрапити до громадського транспорту, адже у зв’язку з карантинними обмеженнями у тролейбусах, автобусах або маршрутках дозволені тільки сидячі місця. Перевозити стоячих пасажирів заборонено, щоб уникнути скупчення людей. Але це не вирішує проблему, адже натомість люди скупчуються на зупинках, коли очікують на прибуття громадського транспорту.

В.о. Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» Олексій Ковтун каже, що маршрут №19 спрямований на те, щоб збільшити кількість обертів і щоб тролейбус частіше повертався на кінцеву зупинку у мікрорайоні Ракове. Таким чином, більша кількість мешканців цього мікрорайону зможе дістатися до центральної частини міста. Водійка тролейбусу №19 Людмила Савіцька розповідає, що хмельничани задоволені новим маршрутом. Однак ще не всі містяни ознайомлені з маршрутом тролейбусу №19. У перший день його роботи хмельничани часто запитували у кондуктора, за яким маршрутом він курсує, де робить зупинки. Пасажири сподіваються, що новий тролейбус хоча б трохи полегшить дорогу з Ракове до центру міста. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

За новим маршрутом курсуватиме два тролейбуси. З вулиці Довженка тролейбус №19 відправлятиметься о 06:53, у робочі дні. Він їхатиме через вулицю Чорновола – вул. Шевченка – вул. Свободи – вул. Героїв Майдану – вул. Кам’янецьку (торговельний центр) – вул. Подільську – вул. Шевченка – вул. Чорновола – вул. Довженка.

Також усі бажаючі зможуть побачити новий додатковий маршрут у системі «DozoR City».

Додаткові маршрути у мікрорайонах Озерна та Гречани

Було прийнято рішення запровадити короткі маршрути, які дадуть змогу мешканцям мікрорайонів Ракове, Гречани та Озерна вчасно дістатися до центральної частини міста. Нагадаємо, що у лютому, у Хмельницькому, запустили новий маршрут. Тролейбус №20 курсує з мікрорайону Озерна до вулиці Староміської. Інтервал руху становить 22 хвилини. Також відновили маршрут тролейбусу №8, який сполучає мікрорайон Гречани та вулицю Староміську.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.