Субота, 22 Червня, 2024

Хмельничан запрошують пройти опитування щодо паркування автомобілів у місті

Вчора, 16 березня, стартувало опитування щодо паркування автомобілів у Хмельницькому. Мешканців міста просять висловити свою думку. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Проблема хаотичного паркування автомобілів у Хмельницькому

У Хмельницькому щороку збільшується кількість автомобілів. Відповідно проблема із хаотичним паркуванням транспортних засобів загострюється. Деякі водії порушують Правила дорожнього руху і паркують свої автомобілі у непризначених для цього місцях: на пішохідних переходах, зелених зонах. Це може призвести до аварій. Також внаслідок такого паркування руйнується бруківка, страждають зелені насадження. Автомобілі, які припарковані на пішохідній зоні, не дають змоги пішоходам комфортно йти по вулиці, виникають проблеми для пересування матусь із дитячими візочками та людей з інвалідністю. Водії, які залишають свої транспортні засоби у непризначених для цього місцях, часто дуже різко реагують на зауваження небайдужих містян, можуть відповісти грубо та нецензурно.

Для боротьби із хаотичним паркуванням автівок у Хмельницькому почали встановлювати обмежувачі руху. Спеціальні металеві стовпчики перекривають заїзд для машин на вулицях: Соборній, Вайсера, Кам’янецькій, Проскурівського Підпілля, Староміській, Курчатова. Встановлювати обмежувальні стовпчики дозволено з 2018 року відповідно до ДСТУ 8751:2017 «Огородження дорожні і напрямні стовпчики».

Опитування щодо паркування автомобілів у Хмельницькому

Управління транспорту і зв’язку Хмельницької міської ради вивчає думку мешканців міста щодо вирішення проблеми із хаотичним паркуванням авто. Вчора, 16 березня, розпочалося онлайн-опитування щодо проблеми паркування автомобілів у Хмельницькому. Хмельничан просять висловити свою думку та відповісти на десять запитань. Думка кожного мешканця Хмельницького є важливою для вирішення проблеми із паркуванням автомобілів. Пройти онлайн опитування можна тут.

Зокрема, хмельничанам пропонують висловити свою думку щодо того, чи існує проблема із паркуванням транспорту у центрі міста. Також містян просять назвати три основні причини складнощів паркування авто у центральній частині міста. Крім того, учасників опитування просять зазначити, чи існує, на їхню думку, проблема із паркуванням автомобілів у віддалених мікрорайонах міста. Також хмельничан просять вказати, чи підтримують вони ідею створення інспекції з паркування, яка притягуватиме до відповідальності тих водіїв, які залишили свій транспорт у непередбаченому для цього місці. Учасників онлайн опитування просять зазначити, чи варто, на їхню думку, евакуйовувати авто, які грубо порушують правила паркування. Містяни повинні зазначити, чи готові залишати свій автомобіль на паркінгу, який знаходиться за 7-10 хвилин пішого кроку від їхнього будинку. Хмельничани можуть вказати, чи підтримують вони ідею встановлення багаторівневих паркінгів та введення платного паркування у центрі міста та біля ринків. Також кожен може надати власні пропозиції щодо вирішення проблеми із паркуванням у Хмельницькому.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.