Понеділок, 26 Лютого, 2024

Хмельничан штрафують за відсутність електронного квитка в тролейбусах

Майже два тижні у громадському транспорті Хмельницького діють нові правила плати за проїзд. 1 липня влада міста поставила подолян перед фактом та ввела безготівкову плату за проїзд у тролейбусах. Не всі містяни були готові до таких змін і тому декого вже встигли оштрафувати. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

За 8 днів — 17 “зайців”

У “Електротрансі” повідомили, що систематично штрафують безбілетників. Якщо писати мовою статистики, то за 8 днів липня оштрафували 17 осіб на загальну суму 4080 гривень. Людина, яка не заплатила за проїзд або не мала при собі документів, які підтверджують її право на користування карткою пільговика, має сплатити штраф у розмірі 240 гривень. 

Хмельничани обурюється такими новаціями, адже не всі підготувалися до цього (незважаючи на те, що інформаційна кампанія тривала близько 6 місяців). Контролери, у свою чергу, також зазначають, що працювати важко. У місті Хмельницькому поки що функціонує 60 контролерів, які щодня виходять на маршрути та перевіряють, чи всі пасажири оплатили за проїзд. До слова, подоляни налаштовані вкрай агресивно, тому контролери заходять до салонів по 2-3 осіб.

Хмельничани незадоволені

Якщо містяни придбали електронний квиток, то проїзд коштує 5 гривень. А через QR-код або з допомогою безконтактної банківської картки, або через Приват24 –  6 гривень. У соціальних мережах подоляни скаржаться на безготівкову оплату в “рогатих”. Адже інформації про нову оплату ні в транспорті, ні на зупинках громадського транспорту, немає. Крім цього, електронні квитки продаються не на кожній зупинці. Це, звичайно, викликає обурення у пасажирів. Особливо, це стосується немісцевих, які у Хмельницькому проїздом. 

Також є нарікання  на зчитування банківських карток та функціонування додатків у самих тролейбусах.

Які ваші думки щодо безготівкової плати за проїзд у тролейбусах? Пишіть свої коментарі у соціальних мережах. 

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.