Четвер, 23 Травня, 2024

Хмельницька набережна починає провалюватися

У місті Хмельницькому майже п’ять років тому облаштували красиву набережну Південного Бугу. Вона рідко буває порожньою, адже навіть восени, коли небо затягнуте хмарами, хмельничани гуляють попід річку. Проте днями надійшла інформація, що тротуарна плитка починає провалюватися. Детальніше читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Провали варто ліквідувати

Хмельничан у соціальній мережі написав пост у спільноту Департаменту інфраструктури міста з проханням звернути увагу на провали тротуарної плитки поблизу огорожі. Чоловік додав фото, на яких видно, що крім вимощеної доріжки, почала провалюватися і ливнівка. 

Зі слів хмельничанина провали потрібно ліквідувати найближчим часом, адже в подальшому на це піде більше часу та коштів відповідно.

Потрібно зазначити, що Департамент інфраструктури міста переадресував чоловіка у комунальне підприємство “Парки та сквери”.  Адже саме це підприємство має відреагувати на зауваження містянина. 

Нагадаємо, що на реконструкцію набережної було витрачено 6.5 мільйонів гривень з міського бюджету. За ці кошти був укріплений берег річки монолітною залізобетонною підпірною стінкою, відремонтовані бетонні сходи, оновлена пішохідна зона. На набережній встановили два десятки ліхтарів, лавочки та урни для сміття.  Завершилося будівництво у 2016 році. До реконструкції об’єкт був в жахливому стані, адже руйнування відбувалося з дна річки.

На сьогоднішній день, на набережній є декілька локацій для відпочинку, де можна попити кави, орендувати катамаран, сабу.

А які ваші думки щодо хмельницької набережної? Чи подобається вам гуляти поблизу річки Південний Буг? Чекаємо від вас зворотного зв’язку. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.