Субота, 22 Червня, 2024

У хмельницькій поліклініці встановили ліфт

Чергові новації відбулися у одному з медичних закладів міста: у поліклініці №4 встановили ліфт для маломобільних груп населення. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Ліфт не лише для осіб з обмеженими можливостями

Підйомник, який коштує 100 тисяч гривень предназначений не лише для людей з інвалідністю. Ліфтом можуть скористатися пенсіонери, вагітні, мами з візочками. Пандус поблизу медичного закладу також є, проте він незручний, адже кут нахилу конструкції надто високий. Саме тому керівництво поліклініки вирішили встановити ліфт. До речі, облаштування підйомника було здійснено за кошти центру ПМСД № 1.

Аби скористатися ліфтом необхідно натиснути кнопку та дочекатися чергового. Підйомник є безпечним для пацієнтів та побудований відповідно до державних будівельних норм. 

Нагадаємо, що нещодавно біля багатоповерхівки по вулиці Проскурівській був встановлений також вуличний ліфт. За бюджетні кошти не лише облаштували підйомник для маломобільних груп населення, а й оновили сходи. 

Витратили кошти на конструкцію через те, що входи в під’їзди розташовані на висоті другого поверху. І звичайно, дістатися до власної оселі людям з інвалідністю чи батькам з візочками проблематично. Але завдяки вуличному підйомнику жителям багатоповерхівки більше не потрібно користуватися незручним пандусом.

Потрібно зазначити, що обійшовся міській скарбниці ліфт у майже 100 тисяч гривень.

Додамо, що дизайн ліфта на Проскурівській не всім довоподоби і тому було багато критики у соціальних мережах.

А яка ваша думка щодо встановлення вуличних підйомників? Чи потрібні вони місту чи краще за ці гроші оновити пандуси? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.