Субота, 20 Липня, 2024

Чи буде динопарк у місті Хмельницькому?

Динозаври – це улюблені герої дитячих книжок, мультиків, коміксів. Саме тому маркетологи та виробники часто спекулюють на цих істотах та рекламують різноманітні іграшки, одяг із зображенням динозаврів тощо. Підсилює інтерес до зниклих тварин і дитячі кімнати та заклади харчування. Проте останніми роками в Україні популярності набули динопарки. І ось хмельничани бажають бачити цю локацію у рідному місті. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Туристичний магніт

Будемо відвертими місто Хмельницький не є супер туристичним. По великому рахунку у нас немає багато цікавих місць, які могли б зацікавити туристів. Тому хмельничанин Олексій Усачов створив петицію та звернувся з проханням відкрити динопарк. На думку чоловіка, парк динозаврів не лише буде розважати подолян, а й стане своєрідним “туристичним магнітом” для туристів. 

Нагадуємо, що підтримати петицію можна за посиланням. На сьогоднішній день це зробило 26 містян. Аби міські керманичі розглянули це питання, петиція має набрати 500 голосів.  

Динозаври “поселилися” в Буковелі та сусідній Вінниці

Вже декілька років поблизу Буковель функціонує парк динозаврів. Це місце завжди приваблює, як маленьких, так і дорослих туристів. А наприкінці минулого року динопарк з’явився і у сусідній Вінниці. Через карантинні обмеження відкриття локації декілька разів переносили, проте за декілька днів до нового року парк все таки продемонстрували вінничанам та гостям міста. Усі були в захваті від велетенських фігур трицератопсів, тиранозаврів та стегозаврів. До речі, кожен експонат підписаний, тому малюки не тільки можуть розважитися, а й дізнатися щось нове для себе.

Як вам така ініціатива? Чи потрібен динопарк місту Хмельницькому? Чекаємо на ваші коментарі, адже нам важлива ваша думка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.