Субота, 22 Червня, 2024

Навіщо в автомобіль заливати Adblue та де заправитися цим реагентом у Хмельницькому?

Робота дизельного двигуна супроводжується викидом маси шкідливих речовин — чадного газу, сполук свинцю та одного з найнебезпечніших елементів для навколишнього середовища — діоксиду азоту,

Необхідність розв’язання цієї проблеми набула особливої ​​актуальності після введення екологічного стандарту Євро 4. У результаті була створена система нейтралізації діоксиду азоту SCR (Selective Catalytic Reduction) у глушнику автомобіля. Її основним елементом став, створений на основі розчину сечовини, реагент adblue.

Що являє собою Adblue?

Adblue – рідина для дизельних двигунів, яка заливається в окремий резервуар. Звідти через форсунки реактив подається в систему SCR, де, вступаючи в реакцію з вихлопними газами, знижує рівень їх шкідливості.
Що входить до складу Adblue?

  • деіонізована вода;
  • карбамід (сечовина).

Важливо! Реагент Adblue не токсичний, проте при заливанні рідини в систему, щоб уникнути утворення корозії, уникайте її потрапляння на металеву поверхню. Якщо ж розчин потрапив на шкіру, просто змийте його теплою водою.

В автомобілі Adblue знаходиться в окремому резервуарі, поряд із паливним баком. А щоб водії не переплутали місткості під час заправки паливом, кришка бака Adblue пофарбована у яскраво-синій колір.

Далі, розглянемо питання: якою є розхід цієї рідини в транспортних засобах і де adblue купити в Україні.

Скільки потрібно Adblue для автомобіля та де його купити в Хмельницькому?

Розхід реактиву в транспортному засобі залежить від потужності двигуна та умов їзди. Так, якщо ви часто стоїте в пробках або перевозите велику кількість вантажів, рідина буде витрачатися швидше. А за стандартного режиму, в середньому, споживання Adblue становить:

  • для легкового транспорту – 1 л на 1200 км;
  • для вантажного – до 2 л на 100 км.

Важливо! При надто низькому рівні реагенту в баку електронна система авто може блокувати роботу двигуна або зменшити його потужність.

Де найзручніше адблю купити в Хмельницькому?

Найкраще співвідношення ціни та якості на сьогодні в Україні пропонує офіційний дистриб’ютор цієї продукції компанія Noxy Adblue.

Крім того, Noxy надає можливість придбати реагент у невеликих, до 30 л, обсягах, що зручно для далеких поїздок.

Заправки Noxy працюють у всіх великих містах країни, у чому легко переконатись, подивившись на інтерактивну карту. До того ж мережа таких підприємств постійно розширюється.

А для великих автопарків, автосервісів та корпоративних клієнтів Noxy пропонує Adblue за спеціальною ціною у великих місткостях, від 2500 до 9000 л.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.