Субота, 27 Липня, 2024

Найпростіші укриття Хмельницького призначені для тимчасового перебування перед евакуацією

 Наша держава зараз переживає непрості часи. Російські війська на кордоні, нагнітання ситуації, створення паніки та ажіотажу. Все це шириться через соціальні мережі та транслюється по телевізору. Цілком природно, що українці і хмельничани, в тому числі, відчувають тривогу та страх. Проте страх і паніка — це ворог здорового глузду. І навіть, якщо вже сталася небезпечна ситуація, то завжди потрібно зберігати спокій та знати, як діяти. Сьогодні ми поговоримо про те, які укриття та сховище є у Хмельницькому, а також чому не варто вірити у все, що написано в соціальних мережах. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Інтерактивна карта з адресами захисних споруд в обласному центрі

Військові експерти вважають, що вторгнення російських військ на територію України малоймовірне, проте бережного Бог береже і хмельничани мають бути готовими до будь-якого розвитку подій. Впродовж січня місяця у місті Хмельницькому було перевірено 60 найпростіших укриттів. Вони мають бути сухими та не захаращені сторонніми предметами. Потрібно зазначити, що найпростіші укриття у місті розташовані у підвалах і цокольних приміщеннях житлових будинків. Таких укриттів у Хмельницькому налічується 570. Найпростіші укриття призначені для перебування у них людей впродовж декількох годин.  А ось сховища проектували ще в Радянському союзі. Це, дійсно, ті приміщення, які можуть захисти хмельничан у надзвичайній ситуації. Проте сховищ в Хмельницькому не так і багато — всього 10. Крім того вони розташовані на закритих територіях комунальних і оборонних підприємств. Залишаємо для ознайомлення посилання на інтерактивну карту з адресами захисних споруд в Хмельницькому

Зберігайте спокій та дотримуйтесь інформаційної гігієни

Інформаційна гігієна та критичне мислення — збереже ваші нерви та здоров’я. Адже страх, тривога та паніка паралізує наш мозок і у цьому стані люди не здатні на здорові та адекватні вчинки. Тому напишемо кілька корисних порад:

  1. Читайте достовірні джерела інформації. У соціальних мережах та інтернеті шириться багато фейків. Найголовніше, що потрібно зрозуміти — це те, що зараз іде інформаційна війна. Тому включайте критичне мислення, читайте статті та новини до кінця , а не лише заголовок.
  2. Довіряйте експертам. Рекомендуємо дивитися не лише новини по телебаченню, які (будемо відвертими) лише нагнітають ситуацію, а читати, слухати експертів. А військові експерти зазначають, що на сьогоднішній день малоймовірне вторгнення російських військ на територію України. Чому? По-перше, кількість військ, які Росія “стягнула” до українських кордонів надзвичайно мала для розвитку повномасштабної війни. Адже українська армія суттєво укріпилася за останні кілька років. І це чудово знають сусідні країни. Тому все, що відбувається нагадує маніпуляцію та залякування. По-друге, на території України знаходиться велика кількість АЕС, які можуть бути пошкоджені під час військових дій (і це завдасть шкоди не лише Україні, а й Європі та Росії). По-третє, про початок жодної війни в світі не анонсували у ЗМІ. Давайте думати логічно. Ворог нападає зненацька, а не інформує, що військові дії відбудуться на День Святого Валентина.  
  3. Читайте між рядків. Комусь і для конкретних цілей потрібен страх, паніка в суспільстві. Адже наляканими людьми керувати легше. Наприклад, під час паніки в суспільстві можна прийняти черговий антинародний закон…

Бажаємо нашим читачам мудрості та здоров’я!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.