Четвер, 2 Травня, 2024

Чи зміниться вартість проїзду у громадському транспорті

У місті Хмельницькому, як і по всій Україні, спостерігається дефіцит пального. Водії стоять у довжелезних чергах до АЗС, бензин та дизель продають по кілька літрів – це реалії сьогодення. Очільник Хмельницького Олександр Симчишин навіть просив хмельничан не користуватися без потреби автівками. Сьогодні ми поговоримо про те чи зміниться вартість проїзду у громадському транспорті. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Вартість проїзду по області зростає

Пальне не лише є дефіцитом в регіоні, а й зросла його вартість. Саме тому зазнають значних збитків перевізники. Деякі громади в Хмельницькій області вже підняли вартість проїзду. У Волочиській громаді ціна на проїзд у автобусах зросла до 10 гривень. Також зросла вартість у маршрутних таксі у місті Старокостянтинові. А у місті Шепетівка взагалі вирішили зупинити роботу громадського транспорту. Це результат дефіциту пального. 

Ситуація в Хмельницькому

В обласному центрі громадського транспорту поменшало. А перевізники вже зверталися до влади аби переглянути тарифи. 

Перевізник Олександр Мішин з посиланням на сайт “Всім” зазначає, що підвищення тарифів необхідне всім перевізикам. За словами Олександра середня собівартість перевезень на його маршрутах становить 21.20 гривень, без рентабельності. Чоловік зізнається, що в нього були значні запаси палива, але їх вже немає. Дизель зараз скуповують різними способами аби утримати людей. Перевізник наголошує, що дизель купує за більшими цінами ніж вказані. Потрібно зазначити, що влада фінансово допомагає хмельницьким перевізникам, але цього недостатньо.

Додамо, що нещодавно протест влаштували хмельницкі таксисти, які вимагали підняття тарифів на перевезення, адже виїжджати на маршрути стало невигідно.

Все залежить від міської влади

Тарифи встановлюють у владних кабінетах, тому останнє слово за можновладцями. Але поки що вартість проїзду в громадському транспорті незмінна. Все через нестабільну ситуацію з пальним, адже не зрозуміло яка ціна дизеля буде фінальною.

Нагадаємо, що дефіцит пального виник через припинення роботи Кременчуцького нафтопереробного заводу. 

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля проблема з пальним вирішуються, його будуть імпортувати із Європи. Тому зовсім скоро українці не будуть відчувати дефіцит палива. Проте ціна на бензин та дизель зросте. На скільки зросте вартість, ніхто не знає. Але українці у соціальних мережах вже називають кругленькі цифри за літр палива: 58 гривень, 60 гривень, 82 гривні, 90 гривень. Звичайно, що чек на АЗС вам ніхто не видає. Додамо, що у Європі заправити автівку “до повного баку” не дешеве задоволення. 

Сподіваємося, наш матеріал був для вас пізнавальним і ви зробили висновки на майбутнє. 

Яким чином на вас впливає дефіцит пального? Що ви думаєте про цю ситуацію, пишіть нам у соціальних мережах. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.