Четвер, 25 Липня, 2024

“School of Modern Skills” – навчальні курси для дітей у сфері ІТ

Сучасні діти проводять багато часу за комп’ютерами, планшетами та смартфонами. Проте важливо цей час можна використовувати з користю. У дитинстві навчатись легко, діти опановують велику кількість інформації “на льоту”. Тому це найкраща пора для вивчення ІТ-наук. Далее на khmelnytskyi-future

Які методи навчання використовують викладачі освітньої платформи “School of Modern Skills”?

“School of Modern Skills” — це сучасна освітня платформа для дітей, де кожен може здобути навички та вміння у сфері ІТ та сучасних технологій. Усі викладачі школи — це висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи у своїх спеціальностях. Вони дають малечі лише необхідні та актуальні знання, які діти зможуть використовувати вже зараз та у найближчому майбутньому. На базі школи учні отримують не лише необхідні знання, але й стають частиною спільноти. Під час навчання дитина опанує основні навички компʼютерної грамотності. Це базові знання, які необхідні кожному користувачу для навчання і роботи. На заняттях викладач пояснює у простій формі основні нюанси та особливості, завдяки яким учні перетворюються з невпевнених користувачів у професіоналів. Викладачі використовують інноваційні та інтерактивні підходи до навчання. Саме вони є основою для навчальних програм, які гарантують цікаве і вмотивоване навчання кожної дитини. Також компʼютерні класи у закладі укомплектуванні лише сучасним обладнанням, що відповідає всім вимогам у сфері ІТ-технологій і дизайну.

Які навчальні курси дитина може відвідати у “School of Modern Skills”?

Усім відомо, що діти цікавляться компʼютерами і гаджетами, але чи роблять вони це правильно? На заняттях у доступній формі викладені основні нюанси й особливості в роботі з персональним компʼютером, завдяки яким учні з невпевнених користувачів перетворюються у професіоналів. Завдяки цьому курсу дитина стане впевненим користувачем гаджетів, освоїти операційну систему “Windows”, вивчить програми пакета “Microsoft Office” та отримає чудовий фундамент для майбутніх звершень в ІТ-сфері. Одним з найбільш популярних курсів є “Робототехніка”. У дошкільному та молодшому шкільному віці у дітей триває інтенсивний процес формування навчальної діяльності, уявлення про властивості інформації та способи роботи з нею, у тому числі з використанням компʼютера. На курсі робототехніки викладачі розширюють кругозір дитини у сферах, які повʼязані з інформатикою. Також ознайомлюють дітей з основними принципами механіки, розвивають індивідуальні здібності з допомогою конструктора “Lego”. У супроводі викладача діти складають з конструктора “Lego Education” роботів і робототехнічні механізми різного рівня складності та програмують їх на різні рухи. Завдяки цьому курсу діти розвивають уважність, логічне мислення, дрібну моторику рук та спільну роботу у команді. Тривалість курсу від 6 до 9 місяців. Навчають дітей елементам програмування на курсі для дітей віком від 7 до 10 років “Minecraft Education”. Це ігрова платформа та спеціальне середовище розробки, що надихає на творче навчання за допомогою гри й розвиває навички командної роботи. На цьому курсі дитина опанує основи програмування, вчиться застосовувати отримані знання на практиці, створює ігрові об’єкти – від ферм і темниць до замків і лабіринтів. Також перетворить захоплення грою у корисний навчальний процес та розвиває навички планування, алгоритмічне і просторове мислення. На курсі “WEB-створення сайтів” дитина опанує знання “HTML”, “CSS”, “JavaScript” та зрозуміє, як вони між собою повʼязані. Також дізнається, в якій програмі краще починати свою роботу, куди зберігати свій код, що таке сервер, навіщо він потрібен і де його взяти. І найголовніше для тих, хто не любить лише нудну теорію. Кожна дитина створить власний сайт і зможе адаптувати його під власні потреби. Під час усього курсу діти поступово отримують знання й навички, щоб паралельно застосовувати їх на практиці. Цей курс допоможе отримати мінімальні навички для розробки свої власних проєктів, опанувати навички створення анімованих, семантично вірних та адаптованих сторінок та створити власний сайт. Цей курс розрахований для дітей віком від 11 до 16 років, його тривалість – 6 місяців. 

Для розкриття творчого потенціалу дитини у закладі створили курси графічного дизайну та акторської майстерності 

Графічний дизайн є одним із найпопулярніших способів стати успішним, при цьому займаючись тим, що насправді подобається. Цей курс спеціалізується на вивченні сучасного онлайн-інструмента графічних дизайнерів – платформи “Canva”. На цьому курсі діти за 6 місяців опанують програму “Сanva”, навчаться створювати стильні презентації, фото та логотипи, дізнаються тренди дизайну, вивчать базові знання композиції та колористики, розвинуть свою творчість у цифровій сфері. Курс графічного дизайну розрахований на дітей віком від 8 до 12 років. Курс “Акторська майстерність” для дитини – це важливий крок для того, аби стати успішною особистістю. На курсі дитина навчиться не боятися виступати та говорити впевнено, ефектно, голосно, бути привабливим, переконливим і вміло імпровізувати, вправно володіти технікою жестів і мовою тіла, правильно і композиційно писати будь-яку промову та утримувати увагу непростої аудиторії. Цей курс розрахований для дітей віком від 4 до 9 років. Після завершення навчання кожна дитина отримує сертифікат про закінчення обраного курсу. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.