Субота, 22 Червня, 2024

У парку ім. Чекмана протестували нові кабінки для Колеса огляду

Вчора, 9 листопада, у парку ім. Чекмана протестували нові кабінки для Колеса огляду. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Нагадаємо, що Колесо огляду в парку ім. Чекмана планують оновити. Атракціон перебуває в аварійному стані і на ньому не можна кататися. Кабінки Колеса огляду виглядають застаріло, а механізми не працюють. Атракціон пофарбують та зроблять сучасну підсвітку. Завдяки оновленню хмельничани та гості міста матимуть змогу приємно проводити дозвілля на цікавому атракціоні і милуватися панорамою Хмельницького.

Цього року придбали нові кабінки для атракціону. Наступного року стартує ремонт Колеса огляду. Зокрема, передбачається встановити нові канати та двигуни для руху, влаштувати ілюмінацію колеса, виконати підсилення фундаментів, влаштувати новий стартовий майданчик. Про це йдеться на офіційній сторінці Управління житлово-комунального господарства у соцмережі.

Фото – Василь Камінський

Вчора, 9 листопада, відбулася тестова перевірка кріплення нової кабіни з прозорим дахом на Колесі огляду. Їх планують встановити незабаром. Відомо, що сам атракціон почне працювати вже наступного року. Кабінки будуть пофарбовані у синій та сірий кольори. Їхня вага становитиме близько 270 кілограмів. У кабінці зможуть одночасно перебувати четверо людей. Для безпеки відвідувачі атракціону в кабінці встановлять захисні ремені. Також під час капітального ремонту в атракціоні замінять прилади для руху колеса.

Фото – Василь Камінський

Хмельничани радіють тому, що Колесо огляду оновлюють. Користувачі соцмереж кажуть, що нові кабінки – це добре, однак варто звернути увагу на безпеку самого атракціону, оскільки він не працював протягом тривалого періоду часу і знаходиться в занедбаному стані. Дехто вважає, що варто було б додати коштів, розібрати конструкцію, відреставрувати і перенести Колесо огляду, наприклад, до Молодіжного парку, адже там було би цікавіше милуватися панорамою міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.