Вівторок, 19 Березня, 2024

Чи можливе дозвілля під час війни?

Більше місяця триває війна і таке враження, що ми почали звикати до цього. Ми звикли, до того, що систематично моніторимо новини, читаємо військових аналітиків, чуємо сигнали повітряних тривог, прислухаємося до дивних звуків, сліз близьких… Політики та економісти зазначають, що потрібно поступово повертатися до звичного життя. Але чи зможемо ми працювати, навчатися, посміхатися, як колись? Риторичне питання. Сьогодні ми поговоримо про те, чи можливе дозвілля під час війни. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Хмельницький — працює, допомагає, розважає

Якщо ми постійно будемо лити сльози та панікувати, то так ми війну не виграємо. У місті Хмельницькому з перших днів війни почали працювати центри для переселенців, волонтерські організації. В обласний центр приїхало понад 24 тисячі переселенців. І це помітно по заторах, які вже є навіть у вихідні дні, великій кількості людей у торгових центрах, магазинах. Розпочали роботу заклади харчування, ресторани, працює речовий ринок, більшість крамниць та салонів краси. У нас ще досі систематично лунають сигнали сирен під час повітряних тривог, але, в загальному, все спокійно. 

Дозвілля у Хмельницькому

Психологи рекомендують не зациклюватися на війні, а займатися корисними справами. Це набагато краще ніж постійно жити в страху, тривозі. Якщо є робота — працюйте, адже таким чином ви підтримуєте економіку та армію. Також можна займатися волонтерською діяльністю. Але якщо у вас не має сил та бажань волонтерити, то це нормально. Всі ми переживаємо сильний стрес і тому дослухайтеся до свого організму та робіть те, що можете. І якщо під час війни вам хочеться морально відпочити від новин, то це також норма. Яке може бути дозвілля під час війни:

  1. Читання. В Україні працює багато онлайн сервісів де можна не лише безкоштовно почитати книгу, а й навіть переглянути відео-уроки, мультфільми з родиною. 
  2. Свіже повітря. У нас прекрасне місто і потрібно насолоджуватися кожним днем. Можна прогулятися хмельницькою набережною або сходити до парку. До речі, у місті Хмельницькому та області тимчасово заборонено ходити до лісу, тому врахуйте цей момент коли будете планувати свій вихідний день. 
  3. Дозвілля для дітей. У Хмельницькому академічному театрі ляльок є можливість переглянути вистави. Вхід для дітей — безкоштовно. Також у парках Шевченка та Чекмана є сучасні дитячі майданчики, тому малеча може погратися та поспілкуватися з однолітками. 
  4. Кінотеатри. У місті Хмельницькому працюють кінотеатри, тому можна сходити на фільм чи мультик. 
  5. Заклади харчування. Поступово відновлюють роботу кафе, ресторани і потрібно зазначити, що попит є. Люди втомилися постійно сидіти вдома, тому залюбки відвідують заклади. Особливо це стосується внутрішніх переселенців.

Хмельницький ожив. Сподіваємося, що зовсім скоро наш обласний центр буде процвітати разом із всією Україною!

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.