Неділя, 21 Липня, 2024

У парку ім. Чекмана стартував капітальний ремонт Колеса огляду

У Хмельницькому стартував капітальний ремонт Колеса огляду, що знаходиться у парку ім. Чекмана. На відновлення атракціону буде виділено 4 мільйони гривень з міського бюджету. Далі розповість детальніше про це khmelnytskyi-future.

Ремонт Колеса огляду у парку ім. Чекмана

У парку ім. Чекмана розпочався капітальний ремонт Колеса огляду. Цей атракціон побудували ще у середині 80-х років минулого століття. Нагадаємо, що популярний атракціон не придатний до використання, оскільки знаходиться в аварійному стані. Вже понад десять років на ньому не можна кататися. Кабінки застаріли, а механізми вийшли з ладу.

Нові кабінки

Оновлення атракціону у парку ім. Чекмана передбачає чималий комплекс робіт. Для безпеки тут огородять територію. Насамперед, демонтують старі кабінки і замість них встановлять сучасні. Нагадаємо, що їх придбали восени минулого року. У листопаді 2020 року нові кабінки протестували на Колесі огляду. Вони будуть пофарбовані у синій та сірий кольори і матимуть прозорий дах. В одній кабінці матимуть змогу одночасно перебувати четверо людей. Задля безпеки відвідувачів атракціону у кабінці будуть наявні захисні ремені. Вага кабінки сягатиме близько 270 кілограмів. Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок каже, що минулого року було виготовлено 20 нових кабінок. Їх залишили у складському приміщенні на зберігання. За словами Василя Новачка, загальна вартість ремонтних робіт становить майже 4 мільйони гривень. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Фото – Суспільне

Ремонтні роботи

Також планують відшліфувати та пофарбувати саму конструкцію оглядового колеса. Згодом будуть замінені троси, підсилено фундамент та облаштовано новий стартовий майданчик. Також буде зроблена нова ілюмінаційна підсвітка.

Директор підрядної організації Олексій Віштал розповів, що була проведена відповідна експертиза, результати якої свідчать про те, що весь метал атракціону у задовільному стані. Конструкцію будуть частково розбирати та перевозити у цех для проведення ремонту. Олексій Віштал каже, що також будуть ставити нові двигуни та нові канати, замінити прилади для руху колеса, а редуктори – відновити.

Підрядник сподівається, що милуватися панорамою Хмельницького з висоти пташиного польоту мешканці та гості міста зможуть вже наприкінці літа.

Нагадаємо, що під час Різдвяного ярмарку цього року на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка працювало Колесо огляду. Усі бажаючі мали змогу на ньому прокататися.

Хмельничани позитивно ставляться до того, що оглядове колесо відреставрують, адже тут можна буде весело та цікаво проводити вільний час. Дехто вважає, що раціональніше було б придбати новий атракціон, а не ремонтувати старий. Після завершення ремонту хмельничани та гості міста зможуть насолоджуватися краєвидами Хмельницького та цікаво проводити дозвілля на відновленому атракціоні. Оглядове колесо даруватиме відвідувачам неймовірні емоції та яскраві враження.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.