Неділя, 21 Липня, 2024

Чому у Хмельницькому збився графік руху маршруток?

Війна вплинула на всі сфери життя. Ми вже забули, як жити у мирний час, як не думати про схід країни, про повітряні тривоги, зруйновані будинки, життя. Хоча у Хмельницькому відносно тихо і ми знаходимося в тилу, проте війна дає про себе знати, навіть без бойових дій. Багато хмельничан втратили роботу, освітні заклади працюють у дистанційному форматі, дефіцит пального, ріст цін на продукти харчування, зменшення громадського транспорту. Звичайно, все це дрібниці, в порівняно з містами де ведуться бойові дії, але працювати потрібно аби піднімати економіку країни, аби допомагати ЗСУ. А як дістатися до робочого місця, якщо неможливо дочекатися громадського транспорту? Сьогодні ми поговоримо чому у Хмельницькому збився графік руху маршруток? Більше читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

“Розумні зупинки” не актуальні

Чотири роки тому на деяких зупинках громадського транспорту були встановлені “розумні зупинки” на яких висвітлюється час прибуття тролейбусів, автобусів, маршруток. Така функція є дуже зручна, адже хмельничани розуміли скільки часу очікувати на транспорт. Проте після повномасштабної війни в Україні “розумні зупинки” практично не працюють. В управління транспорту з посиланням на сайт “Проскурів” зазначають, що найперше це стається через відсутність фінансів. 

Річ у тім, що відслідслідкування транспорту відбувається завдяки  впровадженню GPS-навігації в транспортну мережу міста. А забезпечує систему житомирське товариство “Дозор Україна”, яке до речі, встановило за власні кошти “розумні зупинки”.  Але, як то кажуть: “безкоштовний сир лише в мишоловці” і за обслуговування  GPS перевізники мають плати щомісяця компанії “Дозор України”. Від початку війни перевізники не мали чим платити, адже маршруток виїзджає на маршрути в рази менше. 

Також не потрібно забувати про ситуацію з пальним. Адже аби почати працювати водії маршрутних таксі стоять у черзі на АЗС від 3 до 5 годин. Звичайно, що програма не розуміє таких пауз, тому відбувається збій. 

Яка ситуація з пальним у Хмельницькому

Найбільше хмельничан турбують не “розумні зупинки”, а коли стабілізується ситуація з пальним на АЗС. Кілометрові черги вже нікого не дивують, а ось ціни на бензин, дизель та газ починають, дійсно, “кусатися”. 

Начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій зазначив, що представники критичної інфраструктури повністю забезпечені пальним. А ось, що стосується приватних авто, то чиновник просить мешканців області в крайньому випадку їздити на власному транспорті. 

В уряді поки не дають жодних прогнозів щодо стабілізації ситуації. А ось представники галузі зазначають, що налагодиться все через 2-3 місяці, не раніше.

А ви відчули дефіцит пального? Користуєтеся громадським чи приватним транспортом? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.