Неділя, 21 Липня, 2024

Як Хмельницький допомагає армії

Повномасштабна війна в Україні триває вже три місяці. Коли настане мир на українській землі ніхто не знає. Українці впродовж всього періоду війни займаються волонтерством, підтримують, допомагають Збройним силам України. Хмельниччина не виключення, адже з першого дня війни у обласному центрі та інших містах були створені штаби волонтерів. Сьогодні ми поговоримо про те, як місто Хмельницький допомагає армії. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Що зробили силами платників податків

У соціальних мережах, ЗМІ постійно чуємо про волонтерів: поїхали, купили, відправили, доставили, зібрали кошти. Відповідно логічно виникає питання: а яка роль держави? Чому всі збори закривають пересічні українці? Насправді все не зовсім так. Мер Хмельницького Олександр Симчишин зазначив, що понад 12,5 мільйонів гривень віддали для хмельницьких військових частин. За гроші платників податків, коштом міського бюджету придбали бойове обладнання, здійснювали ремонт, забезпечення матеріально-технічної бази. Також 10 мільйонів гривень було спрямовано на територіальну оборону. 

Але не потрібно забувати про волонтерів, які фактично працюють цілодобово. Волонтерам, підприємцям, благодійникам вдалося передати на передову 60 автівок і далі ще працюють на тим аби доставити автомобілі ЗСУ. Крім того, за три місяці війни для військових місто Хмельницький передало 110 квадрокоптерів, 50 тепловізорів, одяг, взуття, бронежилети біноклі, павербанки, медичні сумки, дальноміри, приціли. Звичайно, що робота в цьому напрямку не припиняється і волонтери спільно з владою обласного центру намагаються забезпечити військових всім необхідним. 

Культурний фронт Хмельницького

Господині у місті Хмельницькому також активно долучаються до волонтерства, адже розуміють, що військовим на передовій хочеться посмакувати домашніх страв. Саме тому у обласному центрі є багато локацій де ліплять вареники, гречаники, голубці. В одному з ресторанів Хмельницького для фронту та переселенців ліплять пиріжки. Щодня випікають кілька сотень смачних пиріжків, які відправляють на передову, годують хлопців з тероборони, переселенців, волонтерів. 

Енергетичні батончики цінуються українськими військовими, тому у Хмельницькому, у шкільній їдальні готують ці смаколики.  Батончики виготовляють з таких інгредієнтів: горіхи, цукати, чорнослив, мед, насіння льону, курага, вівсянка. Виходить смачний, корисний та поживний продукт.  

Звичайно, що Хмельницький не єдине місто, яке допомагає армії. Волонтерством займаються практично у кожному населеному пункті області та всієї України (окрім регіонів де ведуться бойові дії та ті, які знаходяться в окупації).

Сподіваємося, що війна скоро закінчиться і всі хлопці повернуться живими та здоровими додому!

Мирного всім неба! 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.