П’ятниця, 14 Червня, 2024

У парку ім. Чекмана облаштували нову доріжку

У парку ім. Чекмана з’явилася нова доріжка. Її площа становить 190 квадратних метрів. Цю нову пішохідну зону створили біля біотуалету для людей з інвалідністю. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Парк імені Михайла Чекмана є одним із найбільш популярних місць, де полюбляють відпочивати хмельничани. Тут працює зоокуточок, атракціони, облаштований сучасний дитячий майданчик, фонтан, зручні лавочки, пішохідні та велодоріжки. У парку регулярно проводяться оновлення.

У парку ім. Чекмана завершилося облаштування нової доріжки. Пішохідну зону біля біотуалету для людей з інвалідністю створили за кошти, отримані від діяльності хмельницьких підприємців у парку ум. Чекмана. Про це йдеться на офіційній сторінці комунального підприємства “Парки і сквери Хмельницького”.

Довжина нової доріжки становить 79 метрів, а ширина – майже два метри. Комунальне підприємство “Парки і сквери Хмельницького” витратило на будівництво доріжки 189 тисяч гривень. Тепер людям з інвалідністю буде зручніше діставатися до біотуалету, адже раніше на цьому місці було болото. Перед початком будівництва доріжки тут зрізали аварійні дерева. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Будівництво нової доріжки у парку ім. Чекмана розпочалося наприкінці жовтня. Підрядника визначили за допомогою тендеру. Про це розповів директор комунального підприємства “Парки і сквери Хмельницького” Олександр Боднарчук. Після завершення робіт комунальники впорядкували територію довкола.

Також розпочався благоустрій набережної. Тут також часто полюбляють прогулюватися хмельничани. Тут буде ще одна клумба. Також планують створити нову зону відпочинку, висадити дерева та встановити комфортні лавочки.

Нагадаємо, що цього тижня, на алеї дерев’яних скульптур у парку ім. Чекмана встановили зручні лавочки та урни для сміття. Тепер оновлена алея стала ще гарнішою та комфортнішою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.