Четвер, 13 Червня, 2024

На алеї дерев’яних скульптур у парку ім. Чекмана встановили лавочки та урни для сміття

На алеї з дерев’яними скульптурами у парку ім. Чекмана вставновили нові лавочки та урни для сміття. Далі на khmelnytskyi-future.

Алея з дерев’яними скульптурами, яка з’явилася у парку ім. Чекмана в липні цього року, вже стала одним із улюблених місць хмельничан. Нагадаємо, що одну з центральних алей парку оновили цього року. Пішохідну доріжку вклали тротуарною плиткою. Тут із задоволенням прогулюються діти та дорослі. Мешканці та гості міста фотографуються біля оригінальних скульптур на згадку. Унікальні дерев’яні вироби привертають увагу відвідувачів парку. Дерев’яні скульптури стали справжньою родзинкою парку ім. Чекмана.

Сьогодні, 9 листопада, на алеї дерев’яних скульптур встановили нові зручні лавочки та урни для сміття. Тепер усі бажаючі хмельничани зможуть тут приємно проводити дозвілля і при потребі викинути непотріб у смітник. Завдяки лавочкам перехожі зможуть відпочити під час прогулянки та насолодитися красою осіннього парку. Лавочки та урни виглядають стильно і сучасно. Про це йдеться на офіційній сторінці комунального підприємства «Парки і сквери Хмельницького» у соцмережі.

Хмельничани радіють таким оновленням. Мешканці міста кажуть, що тепер оновлена алея виглядає ще красивішою.

Нагадаємо, що десять дерев’яних скульптур були виготовлені під час «RESPUBLICA FEST». Майстри працювали над ними протягом трьох днів. Кожна композиція вражає своєю самобутністю та неповторністю. Скульптури подарували місту організатори «Республіки». Після того, як музичний фестиваль завершився, дерев’яні вироби перевезли до парку ім. Чекмана. Їх презентували хмельничанам ще на День міста минулого року і встановили на набережній. Але хтось навмисно пошкодив композицію з Птахом та скульптуру Посейдона, тому вироби забрали з набережної.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.