П’ятниця, 14 Червня, 2024

На Хмельниччині встановили дитячий майданчик

У селі Олешин, який входить до складу Хмельницької територіальної громади, встановили сучасний дитячий майданчик. Скільки обійшовся бюджету новий об’єкт дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua

Все найкраще дітям 

Рівно рік тому жителі міста Хмельницького та прилеглих населених пунктів довірили очолювати Хмельницьку територіальну громаду Олександру Симчишину. Він набрав рекордну кількість голосів — понад 80% голосів виборців. Також велику кількість голосів електорат віддав і політичний силі “Команда Симчишина”. Тому владна команда намагається хоча б частково виконувати передвиборчі обіцянки. І днями у селі Олешин, які вже рік входять до складу Хмельницької територіальної громади, встановили масштабний сучасний  дитячий майданчик. І тепер у центрі села розташовані гойдалки, каруселі, ігровий комплекс, а також спортивний майданчик. Потрібно зазначити, що це вже другий такий об’єкт у селах Хмельницької територіальної громади.

На обладнання дитячого майданчика з бюджету витратили 177 тисяч гривень.

Додамо, що днями був відкритий сучасний інклюзивний майданчик у обласному центрі, у спеціалізованій школі №32. 

Що таке інклюзивний дитячий майданчик

Це об’єкт інфраструктури, який розрахований на дітей з обмеженими фізичними можливостями. Такі дитячі майданчики дають можливість з користю проводити час на свіжому повітрі, робити розвиваючі вправи, спілкуватися з іншими дітьми. Особливі дітки на таких майданчиках вчаться комунікувати з іншими. Звичайно, що такі локацї необхідно встановлювати по всіх мікрорайонах міста, а не лише у спеціальних навчальних закладах.

А ви як вважаєте? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.