Субота, 22 Червня, 2024

КП “Електротранс” у липні заробило удвічі менше, ніж у червні

З першого липня 2021 року у тролейбусах Хмельницького ввели безготівковий розрахунок. По ідеї пасажири мали купувати електронний квиток, який потрібно систематично поповнювати або розрахуватися банківською карткою. Проте ідеальна картинка рухнула, адже хмельничани скаржилися, що е-квиток продається не на кожній зупинці, а банківською карткою в тролейбусі не завжди можна розрахуватися. І тому логічно, що комунальне підприємство “Електротранс” мало менший дохід у липні місяці ніж у червні. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Мінус 47% до показників червня

У комунальному підприємстві скаржаться, що недорахувалися прибутку у липні місяці. Якщо писати мовою статистики, то за другий місяць літа підприємство перевезло на 27 тисяч гривень пільговиків, 6 тисяч гривень — кошти з електронних квитків, а 4 тисячі гривень пасажири сплатили за допомогою банківської картки та QR-коду. Надійшли кошти на рахунках комунального підприємства і за рахунок штрафів — 17 тисяч гривень. До речі, за проїзд без квитка пасажир має сплатити 240 гривень.

Пасажири скаржаться на новації

Хмельничани незадоволені новаціями, які ввів “Електротранс” для пасажирів. Адже не скрізь можна придбати електронний квиток, а термінал не завжди працює. Саме тому містяни обирають хоть і дорожчий, проте простіший шлях — пересідають на маршрутні таксі. От і виходить, що хмельницькими тролейбусами більше користуються пільгові категорії населення!

А які ваші думки щодо новацій в громадському транспорті? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.