Неділя, 21 Липня, 2024

Хмельницький змагатиметься за звання «Молодіжної столиці України»

Хмельницький потрапив до ТОП-10 фіналістів Національного конкурсу «Молодіжна столиця України 2022». До 11 квітня представники Молодіжної ради Хмельницького повинні сформувати відповідну заявку на участь нашого міста у другому турі Національного конкурсу. Хмельницький має усі необхідні передумови, щоб стати Молодіжною столицею України. Далі розповість детальніше про це khmelnytskyi-future.

Хмельницький серед фіналістів конкурсу «Молодіжна столиця України»

Вже третій рік поспіль Хмельницький змагатиметься за статус «Молодіжна столиця України». Регіональна координаторка конкурсу Анастасія Козак каже, що цього року наше місто потрапило до десятки фіналістів не випадково. З кожним роком заявку на участь у конкурсі формують ще краще. За словами Анастасії Козак, до заявки цього року додали візуалізацію. Фінал конкурсу планують провести через місяць у Києві. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

До складу ініціативної групи входить хмельницька молодь, профільні управління, представники Молодіжної ради. Наразі вони активно працюють над заявкою на участь нашого міста у другому турі конкурсу. У заявці повинна бути програма заходів Молодіжної столиці України на наступний рік. Заявку потрібно надіслати до Києва до 11 квітня.

Також молодь розробляє презентацію власного бачення розвитку молодіжної політики у Хмельницькому. Її також презентують 20 квітня у Києві. Анастасія Козак каже, що раніше організатори ставили чіткі умови для п’ятихвилинного виступу: відеодемонстрація трьох найбільших досягнень міста у роботі з молоддю за минулий рік, а також три плани на наступний. Цього року конкретних побажань та вимог немає. Анастасія Козак додає, що планується зробити презентацію креативною, фундаментальною та якісною.

Якщо Хмельницький переможе у конкурсі, то перед молоддю міста відкриються нові можливості та перспективи. Заступник міського голови Михайло Кривак каже, що насамперед, це статус Молодіжної столиці України. Хмельницький зможе гучно заявити про себе на всю країну. Якщо карантинні обмеження дозволять, то буде змога провести Всеукраїнський форум. За словами Михайла Кривака, також це дасть можливість представити наше місто на міжнародному рівні.

Молодіжна столиця України

Нагадаємо, що Національний конкурс Молодіжна столиця України започаткований у 2017 році. Його організаторами є Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Варто додати, що звання першої Молодіжної столиці України отримав Львів. А Кам’янець-Подільський визнали Молодіжною столицею 2019 року. Основні тези презентації молоді Кам’янця-Подільського стосувалися поєднання історичних традицій та учасних реалій.

Національний конкурс «Молодіжна столиця України» має на меті сприяння розвитку українських міст у напрямку молодіжної політики. Це означає, що у містах повинні бути забезпечені необхідні умови для навчання, розвитку та комфортного проживання молоді.

Нагадаємо, що минулого року Молодіжною столицею України стало файне місто Тернопіль.

Чи вдасться нашому місту перемогти цього року та довести, що Хмельницький є найкомфортнішим містом для життя та розвитку молоді, дізнаємось незабаром.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.