Неділя, 21 Липня, 2024

Хмельницький не обрали Молодіжною столицею України

Сьогодні, 14 травня, відбувся фінал Національного конкурсу «Молодіжна столиця України». Подію транслювали на офіційній сторінці конкурсу у соціальній мережі та на Першому молодіжному телеканалі на YouTube. Хмельницькому не вдалося здобути перемогу цього року. Молодіжною столицею України стало невеличке містечко на Рівненщині. Далі про це розповість детальніше khmelnytskyi-future.

Фінал конкурсу «Молодіжна столиця України»

Сьогодні, 14 травня, у Всеукраїнському Молодіжному центрі в Києві, відбувся фінал Національного конкурсу «Молодіжна столиця України». За фіналом можна було спостерігати на офіційній сторінці конкурсу у соцмережі та Першому молодіжному телеканалі на YouTube. Фінал тривав 3 години 29 хвилин. На заході зібралися представники міст, які потрапили до фіналу: Вінниці, Івано-Франківська, Острога, Луцька, Чернівців, Маріуполя, Одеси, Умані, Хмельницького та Миколаєва. Кожен із них продемонстрував, що молодь готова змінювати своє місто на краще та рухатися вперед. Представники показали також власне бачення того, як повинна розвиватися молодіжна політика в їхніх містах. У фіналі Хмельницький представляли Владислав Гребенюк, Анастасія Козак та Олена Мандзій.

Судді конкурсу визначили Молодіжною столицею України 2022 місто Острог, що на Рівненщині. Представники міста, яке перемогло, кажуть, що це є свідченням того, що навіть маленьке місто може стати Молодіжною столицею. У конкурсі беруть участь українські міста, незалежно від кількості мешканців, розміру території або адміністративного статусу. Оскільки важливим, насамперед, є рішучість реалізовувати молодіжну політику у своєму місті, а також створювати комфортні умови для всебічного розвитку, навчання і комфортного проживання молоді.

Хмельничани дивилися пряму трансляцію фіналу конкурсу у соціальній мережі та підтримували представників нашого міста.

Нагадаємо, що Хмельницький вже третій рік поспіль змагався за статус «Молодіжна столиця України». Однак всі попередні спроби здобути це звання не отримали успіху. Варто зазначити, що цього року у нашого міста були всі шанси здобути перемогу та отримати звання «Молодіжна столиця України». Представники Молодіжної Ради Хмельницького ретельно формували заявку на конкурс. Також до неї додали візуалізацію.

Додамо, що Кам’янець-Подільський було визнано Молодіжною столицею України 2019. Головні тези презентації розкривали місто з точки зору поєднання сьогоднішніх реалій та історичних традицій.

Молодіжна столиця України

Національний конкурс «Молодіжна столиця України» започаткували у 2017 році. Його організовують Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Звання першої Молодіжної столиці України отримав Львів. Минулого року перемогу у конкурсі здобуло файне місто Тернопіль.

Національний конкурс «Молодіжна столиця України» спрямований на те, щоб сприяти розвитку українських міст у напрямку реалізації молодіжної політики.

Головне фото – Василь Камінський

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.