П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як у Хмельницькому стати ІТ-спеціалістом?

ІТ-сфера вважається однією найприбутковішою, як в Україні, так і на Хмельниччині. ІТ-спеціалісти отримують гарну заробітну плату та можуть працювати навіть не виходячи з дому (тобто дистанційно). Сьогодні ми поговоримо про те, як опанувати професію айтішники. Деталі дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Навчатися потрібно ще у школі

У місті Хмельницькому є багато ІТ-компаній, які систематично набирають нових працівників. Адже програмісти постійно розвиваються та навчаються. На різноманітні курси та уроки витрачаються гроші, відповідно — спеціаліст хоче більшу заробітну плату та влаштовуються на роботу у інші українські компанії. Хмельницькі програмісти зазвичай приїжджають у такі великі міста, як Львів, Київ, Одеса тощо. Багато наших земляків працюють на міжнародні компанії або виїхали за кордон. 

Проте для того аби знайти хорошу роботу, потрібно багато вчитися. Спеціалісти рекомендують визначитися із майбутньою професією ще в школі. І якщо ваша дитина вже знає, що хоче стати ІТ-спеціалістом, тоді варто акцентувати увагу на посиленому вивченню таких предметів: математика та англійська мова. Програмісти мають знати елементарні математичні дії, а вже потім братися за кодування. Якщо із математикою у вас все добре, тоді можна приступати до вивчення JavaScript або Python.

Що стосується англійської, то її потрібно знати обов’язково. І чим вищий рівень,тим краще, адже велика частина корисної інформації для програмування написана на англійській мові. Крім цього, мова допоможе у спілкуванні із закордонними замовниками чи колегами.

Корисні поради для програмістів

Існує багато курсів та уроків з програмування та інших ІТ-спеціальностей. Їх можна проходити, як онлайн, так і офлайн. Проте існують універсальні поради для початківців:

  1. Використовуйте пошуковик правильно. Інформація для програміста є дуже важливою і ви маєте вміти її шукати. Кожна система пошуку має свої приховані можливості, тому якщо їх опанувати, працювати стане трішки легше.
  2. Користуйтеся ресурсами для програмістів. Онлайн-платформи допоможуть у вивченні   PHP, Python, jQuery, JavaScript, Ruby, HTML та CSS. 
  3. Беріться за будь-яку роботу. Можна розпочати з фрілансу. Для цього зареєструйтеся на біржі та пропонуйте свої послуги про програмуванню. Можливо, на перший час заробітки не будуть великими, проте ви будете набивати собі руку і потім працювати над більшими проектами.
  4. Ходіть на заходи. Відвідуйте різноманітні івенти та тусовки програмістів, спілкуйтеся з колегами та спеціалістами в ІТ-сфері. По-перше, ви зможете спілкуватися та обмінюватися досвідом із однодумцями. По-друге, час від часу запитувати колег чи в їхній компанії не шукають айтішники для чергового проекту…

Сподіваємося, наш матеріал був для вас пізнавальним і ви зробили відповідні висновки. А ви вважаєте, що професія ІТ-спеціаліста прибуткова в Хмельницькому?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.