Четвер, 13 Червня, 2024

Робота в ІТ-сфері для хмельничан

ІТ технології швидко розвиваються. Місто Хмельницький не відстає, адже багато ІТ-компаній зосереджено в обласному центрі. Потрібно зазначити, що попит на роботу в цій сфері не вщухає, а роботодавці готові інвестувати гроші на навчання та підготовку своїх працівників. Сьогодні ми поговоримо про те, які найпоширеніші вакансії можна знайти в ІТ-індустрії в Хмельницькому. Деталі дізнавайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Популярні професії

У нашому місті є багато бізнес-центрів де розташовані ІТ-компанії. У зв’язку з всесвітньою пандемією деякі спеціалісти працюють дистанційно та не прив’язані до офісу. Декілька років тому айтішниками вважали лише програмістів, проте ця сфера діяльності вже давно вийшла за межі програмування. Тому навіть якщо ви гуманітарій, то можете пробувати себе в ІТ-компанії в якості: маркетолога, дизайнера, контент-менеджера, менеджера з продажів тощо. Найпопулярніші професії:

  • Веб-розробник. Це дуже цікава професія і основним завданням є ефективне розкриття продуктів для потенційних покупців через веб-ресурси. 
  • Архітектор бази даних. Людина на цій посаді має відповідати за правильний і безпечний вибір технологій зберігання даних. Адже інформація для будь-якої організації та компанії цінна та має бути структурована.
  • Мобільний-розробник. В еру смартфонів це дуже затребувана професія. Адже розробник створює мобільні додатки та програми для різноманітних гаджетів.
  • Розробник ігор. У віртуальні ігри грають, як дорослі, так і діти, тому така спеціальність актуальна у наш час.
  • Юзабіліті-фахівець. Ця людина допомагає створити такий інтерфейс, який би збільшив конверсії та продажі продукції з інтернет ресурсів.
  • SEO-спеціаліст. Важлива людина інтернет-маркетингу. Її основне завдання — просування веб-ресурсу, збільшення трафіку і відповідно замовлень від клієнтів.
  • Project-менеджер. Людина на цій посаді має організувати процес. Це проміжна ланка між айтішниками та клієнтом, який замовляє послуги. До прикладу, в ІТ компанію звернувся власник мережі магазинів і він хоче створити сайт через який можна придбати товар онлайн. Цю ідею він доносить до менеджера, який відповідно технічною мовою пояснює все іншим працівникам, які будуть працювати над об’єктом. 

Переваги роботи в ІТ сфері

  1. Оточення. В цій галузі, в основному, працюють високоосвічені люди. Це великий плюс, адже ви завжди будете в тонусі та намагатися розвиватися щоб бути на рівні.
  2. Заробітна плата. Рівень доходу завжди вищий ніж в інших сферах. Особливо, це стосується закордонних компаній. Проте для початку можна себе спробувати і у Хмельницькому.
  3. Дистанційна робота. Ви легко можете працювати з дому у Хмельницькому, а офіційно бути працевлаштовані в організації, яка знаходиться в Києві. Також якщо занедужали, робочий процес можна організувати віддалено.

Сподіваємося, вам сподобався наш матеріал і ви зробили правильні висновки. Працюйте над собою, вдосконалюйтеся і у вас неодмінно все вийде.

А у якій сфері працюєте ви? Чекаємо на ваші коментарі. Нам важлива ваша думка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.