Субота, 22 Червня, 2024

У Кам’янці-Подільському стартує туристичний сезон 2021

Кам’янець-Подільський — унікальне місто на території Хмельницької області. Воно зачаровує своєю архітектурою, розташуванням, природою, затишною атмосферою. Щороку Кам’янець відвідують тисячі туристів. І у це місто хочеться повертатися знову і знову. На жаль, всесвітня пандемія трішки призупинила туризм в Україні та інших країнах. Проте старт туристичного сезону пандемія не може зупинити. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Туристичний сезон онлайн

Всесвітня пандемія вносить свої корективи в сучасне життя. Саме тому відкриття туристичного сезону в Кам’янці-Подільському цьогоріч також відбудеться онлайн. Туристи можуть відвідати онлан-заходи в Кам’янці. Звичайно, з однієї сторони — дистанційно через екран гаджета важко відчути емоції та атмосферу, яка відбуваються на фестивалі чи майстер-класі. Проте, з іншої сторони — будь хто має можливість відвідати мистецькі заходи старовинного міста. І для цього не потрібно витрачати коштів на дорогу, харчі, житло. 

“Кам’янець Еко”

Концепція туристичного сезону 2021 — збереження екології. В міській раді Кам’янця-Подільського зазначають, що місто долучається до світових закликів збереження навколишнього середовища. Саме тому хочуть продемонструвати Кам’янець з зовсім іншої сторони та розвинути екотуризм.

Ось таким чином подорожуємо Україною… Дуже сподіваємося, що незабаром захворюваність на Covid-19 піде на спад і ми знову будемо повноцінно подорожувати, відпочивати та насолоджуватися життям.

А як вам туризм-онлайн? Чи подобається такий формат відпочинку? Чекаємо на ваші коментарі, адже нам важлива ваша думка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.