П’ятниця, 14 Червня, 2024

Через Хмельниччину пройде новий туристичний маршрут

Хмельницька область славиться своїми пам’ятками архітектури та чудовими туристичними локаціями. Туристи з усієї України люблять мандрувати нашим регіоном і тому туризм в області з кожним роком все більше розвивається. Незабаром через Хмельниччину буде проходити ще один цікавий туристичний маршрут. Деталі читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Спадщина князів Острозьких

Новий проект у сфері туризму проходитеме через три області: Рівненську, Хмельницьку та Львівську. Маршрут охопить усю спадщину князів Острозьких навіть створять спеціальний мобільний додаток. Таким чином історичні факти про князів Острозьких буде цікавим не лише для дорослих, а й для дітей.

Новий проект вже має назву — “Туристичний маршрут замками Князів Острозьких” і його довжина 380 кілометрів. Туристи під час мандрівки зможуть відвідати 10 пам’яток культурної спадщини Острозьких і побувають у таких населених пунктах: с. Старе Село Львівської області, м. Старокостянтинів Хмельницької області, м. Острог, м. Дубно Рівненська область. 

Для довідки

Династія Острозьких — відігравала визначну  роль у розвитку руських земель. Це без перебільшення найвідоміший в українській історії аристократичний рід. Вісім поколінь Острозьких дбали про національну ідентичність та подарували світу визначних політичний діячів, військових, освітян.

До прикладу, нащадок Острозьких князь Василь-Констянтин заснував у 1576 році перший вищий навчальний заклад східнослов’янських народів — Острозька слов’яно-греко-латинська академія. 

Унікальність вишу полягала у вивченні семи вільних наук, вищих наук та п’ять мов. 

Це лише маленька частина усієї спадщини князів Острозьких, тому впевнені, що маршрут буде цікавим. 

А ви любите подорожувати визначними місцями Хмельницької області та України? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.