Неділя, 21 Липня, 2024

На фасаді Хмельницького туристично-інформаційного центру з’явився мурал

На фасаді будівлі Туристично-інформаційного центру з’явився унікальний ретро малюнок. Тут зобразили вулицю Проскурівську середини минулого століття. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Мурал на фасаді Туристично-інформаційного центру

Фасад Хмельницького туристично-інформаційного центру (ТІЦ) прикрасили муралом у ретро стилі. Тут зображена головна пішохідна вулиця міста – Проскурівська середини ХХ століття. На малюнку відтворено медичний коледж та колишній пасаж, які протягом кількох десятиліть зазнали чималих змін. Також на стріт-арті можна побачити міський Будинок культури, який досі залишається незмінним. Він є центральною будівлею на стінописі. Над муралом працювала хмельницька художниця Діана Панасова.

Директорка Агенції розвитку Хмельницького Леся Герасимчук розповідає, що мета проєкту полягає в тому, щоб продемонструвати історичні будівлі Хмельницького без добудов, перебудов і зміни фасадів, тобто в їх первинному вигляді. Стіна ТІЦ виглядала порожньою, тому виникло бажання її зробити більш цікавою для перехожих. Тому було вирішено нанести малюнок, який показує, як виглядала вулиця Проскурівська до того, як були змінені деякі будівлі. Стріт-арт вдало доповнює атмосферу, яка панує у центрі міста. Найкраще милуватися арт-об’єктом, прямуючи до туристично-інформаційного центру доріжкою зі скверу ім. Шевченка. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Містянам мурал на фасаді ТІЦ подобається. Хмельничани вважають стріт-арт креативною ідеєю.

Туристично-інформаційний центр Хмельницького

Туристично-інформаційний центр розташований у центрі міста, на вулиці Проскурівській, 40. Свою роботу він розпочав ще наприкінці минулого літа, в онлайн форматі у соціальній мережі. На сторінці «Щодня Хмельницький. Туристично-інформаційний центр» регулярно з’являється цікава інформація про туристичні локації міста та області, в яких варто побувати. Також тут можна довідатися про події, які відбулися у місті чи в регіоні. На сторінці «Щодня Хмельницький. Туристично-інформаційний центр» є можливість дізнатися про історичні маловідомі факти про місто та область. Читачів сторінки знайомлять з архівними матеріалами та фотографіями. Завдяки цьому усі охочі мають змогу більше дізнатися про історію Хмельницького, пам’ятки архітектури та легенди міста, відкрити для себе нові туристичні місця та маршрути, відвідати цікаві локації.

Тепер Інфоцентр працює офлайн, у стаціонарній будівлі біля кінотеатру ім. Шевченка. Площа будівлі ТІЦ складає 36 квадратних метрів, без урахування пандусу, сходів та парклету. У приміщенні облаштовано робочі місця для працівників та зона відпочинку для відвідувачів.

Інфоцентр сприятиме розвитку туризму та дасть змогу мешканцям і гостям нашого міста більше довідатися фактів про Хмельницький.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.