П’ятниця, 14 Червня, 2024

У хмельницьких маршрутках та автобусах з’являться міні-валідатори

У маршрутних таксі та автобусах Хмельницького встановлять міні-валідатори. Це буде зроблено для того, щоб пасажири мали змогу користуватися електронним квитком в усіх видах громадського транспорту. Далі на khmelnytskyi-future.

Міні-валідатори з’являться у маршрутках та автобусах Хмельницького. Про це розповів заступник міського голови Микола Ваврищук. За його словами, усі транспортні засоби Хмельницького планують забезпечити міні-валідаторами. Це планують зробити протягом наступних півтора місяця. Таким чином, пасажири зможуть користуватися електронним квитком не лише у тролейбусах, а й в маршрутних таксі та автобусах. Микола Ваврищук каже, що запровадження електронного квитка дасть змогу вести чітку статистику перевезень у місті та вирішити проблему із компенсацією за пільговий проїзд. Крім того, використання пластикової картки для розрахунку за проїзд в умовах пандемії є надзвичайно актуальним, адже пасажири не контактують з грошима. Достатньо лише правильно провалідувати свій електронний квиток та користуватися громадським транспортом. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

У Хмельницькому планують збільшити тариф на проїзд у громадському транспорті. Зокрема, плата за проїзд у тролейбусах зросте до 5,50 грн при оплаті готівкою та до 5 грн – при безготівковому розрахунку. У маршрутках тарифі зросте до 8 грн і 7 грн відповідно. Наразі у Хмельницькому обговорюють нові тарифи. В управлінні транспорту та зв’язку збирають та вивчають думку хмельничан.

Нагадаємо, що на початку лютого цього року у Хмельницькому почали продавати електронні квитки. Понад 5 тисяч е-квитків для хмельничан виготовила компанія “ГЕРЦ”. Е-квитки можна придбати у 32 точках продажу міста. Електронний квиток можна поповнити через сайт My City, сайт “ГЕРЦ”, особистий кабінет користувача, у точках продажу, термінали сіті-24.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.