Неділя, 21 Липня, 2024

У Хмельницькому зросте вартість проїзду у громадському транспорті

З 1 червня у зросте вартість проїзду у громадському транспорті Хмельницького. Нові тарифи затверджені рішенням виконавчого комітету. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Хмельницького

Сьогодні, 27 травня, відбулося засідання виконавчого комітету. Загалом було розглянуто близько 60 важливих питань порядку денного. Серед них – тарифи на проїзд у громадському транспорті міста. Рішенням виконавчого комітету у Хмельницькому офіційно затвердили нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Нові тарифи діятимуть в тролейбусах, маршрутних таксі та автобусах при розрахунку готівкою та для власників електронного квитка.

Отже, з 1 червня, діятимуть такі нові тарифи:

  • у тролейбусах: при розрахунку готівкою – 6 гривень, для власників електронного квитка – 5 гривень;
  • у маршрутках та автобусах: при розрахунку готівкою – 8 гривень.

Також рішенням виконавчого комітету встановлено вартість місячних і квартальних проїзних документів:

  • тролейбус – 215 грн,
  • тролейбус (учнівський) – 85 грн,
  • тролейбус (студентський) – 110 грн,
  • тролейбус для організацій: 300 грн (місячний), 870 грн (квартальний).

Рішення виконавчого комітету почне діяти з першого червня цього року.

Реакція соцмереж

Хмельничани активно коментують у соцмережах підвищення вартості проїзду. Дехто вважає, що підняття тарифів на проїзд необгрунтоване, оскільки громадський транспорт не комфортний, а деякі маршрутки взагалі потребують технічного обстеження, бо в них страшно їздити. Користувачі соцмереж вважають, що спочатку потрібно підняти якість перевезень, а потім вже підвищувати тарифи. Хмельничани скаржаться, що громадський транспорт міста у жахливому стані, а водії дозволяють собі агресивне ставлення до пасажирів. Тому містяни не розуміють, на яких підставах було вирішено підняти тарифи на проїзд. Також хмельничани незадоволені тим, що у маршрутках і тролейбусах брудно і їздити в них не комфортно. Дехто надає перевагу велосипедам і не користується громадським транспортом. Хтось долає потрібну відстань пішки або користується послугами таксі.

Запровадження електронного квитка

Нагадаємо, що у Хмельницькому вдруге відтермінували запровадження електронного квитка в громадському транспорті. Спочатку планувалося, що повний перехід на безготівковий розрахунок за проїзд у тролейбусі відбудеться з 1 травня. Згодом перехід відтермінували на 1 червня. Тепер планується запровадити електронний квиток з 1 липня.

Відповідно до нових тарифів, які почнуть діяти у Хмельницькому з 1 червня, пасажири, які оплачуватимуть проїзд готівкою, платитимуть на одну гривню більше, ніж ті, хто користуватиметься електронним квитком.

У тролейбусах замість кондукторів працюватимуть контролери. Вони перевірятимуть, чи провалідували пасажири свої електронні квитки.

Вартість електронного квитка становить 40 гривень.

Нагадаємо, що міні-валідатори також планують встановити в усіх маршрутках та автобусах міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.