Четвер, 13 Червня, 2024

Через Хмельницький почне курсувати додатковий потяг

З наступного тижня почне курсувати новий потяг сполученням «Київ – Чернівці». Він зупинятиметься також у Хмельницькому. Про графік руху потяга більш детальніше розповість khmelnytskyi-future.

Потяг «Київ – Чернівці»

Вже з наступного тижня розпочне роботу новий потяг, який робитиме зупинку у Хмельницькому. Додатковий залізничний транспорт запускають на численні прохання пасажирів. Однак поки новий потяг запускають лише на кілька днів. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». Потяг почне курсувати за маршрутом «Київ – Чернівці» з наступного тижня. Відомо, що він також буде робити зупинки у Тернополі, Львові, Ходорові, Івано-Франківську та Коломиї.

«Зима не відступає, а кількість охочих потрапити на гірськолижні курорти в західних регіонах України збільшується. Тому Укрзалізниця на численні прохання пасажирів з наступного тижня запускає додатковий поїзд з Києва до Чернівців», — повідомляють в «Укрзалізниці».

Отже, потяг №249-250 «Київ – Чернівці» відправлятиметься зі столиці у п’ятницю, 26 лютого, 1, 5, 7 і 9 березня. З Києва залізничний транспорт рушатиме о 15:09. До Чернівців прибуватиме о 08:15. У Хмельницькому потяг опиниться о 20:53 і чекатиме на пасажирів протягом 24 хвилин.

У зворотному напрямку потяг №249-250 «Київ – Чернівці» буде їхати 25 та 28 лютого, 4, 6 і 8 березня. З Чернівців він рушатиме о 19:15 та прибуватиме до Києва о 12:30. У Хмельницькому транспортний засіб опиниться о 05:53 та чекатиме на пасажирів протягом 15 хвилин.

Усі бажаючі вже можуть придбати квитки на потяг №249-250 «Київ – Чернівці» Це можна зробити за допомогою офіційного сайту «Укрзалізниці» або в залізничних касах.

Wi-Fi у потягах

Укрзалізниця активно працює над тим, щоб запровадити Wi-Fi-доступ до інтернету у пасажирських потягах. Адже у сучасному світі важливо бути мобільним та перебувати в онлайн режимі. В Укрзалізниці кажуть, що потяги Інтерсіті+ часто використовуються в якості офісів на колесах. Тут багатьом пасажирам важливо залишатися на зв’язку, вони можуть виконувати різні робочі справи тощо. Саме тому необхідністю є забезпечення якісного доступу пасажирів до інтернету. Впровадження Wi-Fi планується в якості пілотного проєкту в потягах Інтерсіті+ на напрямку Київ – Харків. В Укрзалізниці додають, якщо цей проєкт стане успішним, то Wi-Fi запровадять в усіх поїздах.

Фото – зі сторінки Укрзалізниці в соцмережі

Мобільний додаток

Укрзалізниця наразі працює над створенням нового мобільного додатку, за допомогою якого пасажири матимуть змогу придбати електронні квитки на потяг. Мобільний додаток буде доступний до завантаження на гаджети, які працюють на операційних системах Android та iOS. В Укрзалізниці кажуть, що його планують запустити вже цього року. Таким чином, усі бажаючі матимуть змогу зручно замовити квитки на потяг, у тому числі, для пільгових категорій населення, а також супутні послуги. Також передбачається замінити дорогі прилади, які наразі використовуються для контролю і валідації електронних квитків, на звичайні смартфони.

Протиепідемічні заходи

Хмельничанам нагадують, що для посадки в поїзд потрібно обов’язково вдягати захисну маску, а також пройти вимірювання температури при вході на вокзал і при посадці до вагона. Пасажирам рекомендують регулярно користуватися антисептиками. В «Укрзалізниці» нагадують, що всі поїзди ретельно дезінфікують перед та після роботи. Пасажирів просять ретельно дотримуватися протиепідемічних заходів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.