Четвер, 23 Травня, 2024

У Хмельницькому з’явилася нова дорога

Нова вулиця Мельникова стала продовженням Зарічанської. Вона з’єднає Старокостянтинівське шосе та вулицю Трудову. Наразі завершилося будівництво першої черги. Нова дорога дасть змогу частково розвантажити рух транспорту на Проспекті Миру та на вулиці Прибузькій. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Вулиця Мельникова

Вчора, 2 листопада, міський голова Олександр Симчишин поділився на своїй сторінці у соцмережі фотографіями нової вулиці Мельникова.

Загалом будівництво нової дороги складатиметься з трьох черг. Міський голова каже, що тут будівельні роботи тривали понад 8 місяців. Стартувало будівництво у листопаді минулого року. Далі будівельні роботи було припинено, а наприкінці травня цього року – відновлено.

За словами Олександра Симчишина, облаштували 50 сантиметрів основи, тришарове покриття асфальтобетону 21 сантиметр. Також було замінено частину ґрунту, облаштовано систему водовідведення.

На новій дорозі облаштували велосипедну доріжку, зелені смуги, два тротуари, а також встановили сучасне зовнішнє освітлення, світлофори та нанесли розмітку.

Будівельні роботи виконує Товариство з обмеженою відповідальністю «СТЛ+М». Саме це підприємство стало переможцем тендеру на будівництво нової вулиці.

Завдяки новій вулиці Мельникова вдалося розвантажити перехрестя Старокостянтинівське шосе – Зарічанська. Також зменшилися затори біля НВО №1.

Міський голова розповів, що вартість першої черги становить понад 20 мільйонів гривень. Другу чергу планують на 2023 рік, адже на відрізку вулиці Мельникова наразі активно триває будівництво багатоповерхових будинків. Усі будівельні роботи планують завершити до кінця 2024 року, якщо буде забезпечено необхідне фінансування проекту.

Варто додати, що це – друга дорога у Хмельницькому, яка збудована з нуля. Першою стала дорога на Січових стрільців.

Міський голова Олександр Симчишин каже, що наразі проектують та планують наступного року розпочати першу чергу будівництва нової дороги вздовж Молодіжного парку і дорогу від Січових стрільців до лісу.

Реакція соцмереж

Хмельничани активно коментують допис міського голови. Загалом містяни позитивно ставляться до того, що у Хмельницькому з’явилася нова дорога. Хмельничани радіють тому, що у місті відбуваються позитивні зміни. Але деякі користувачі соцмереж бачать і певні недоліки. Натомість дехто каже, що на цій дорозі варто встановити обмежувачі руху для безпеки пішоходів. Деякі дописувачі вважають, що варто було би зробити дорогу на метр ширше, адже з обох сторін припарковують автомобілі, а проїзд по центру є тільки для однієї. Також дехто вважає, що варто було зробити велодоріжки з асфальту, а не з бруківки, адже з часом вона просідає.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.