П’ятниця, 14 Червня, 2024

На Озерній демонтували частину клумби для облаштування підходу до пішохідного переходу

На кінцевій зупинці громадського транспорту у мікрорайоні Озерна улаштовують підхід до пішохідного переходу. Для цього демонтували частину декорованої та озелененої клумби. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Пішохідний перехід на Озерній

Кілька тижнів тому на сторінці Департаменту інфраструктури міста хмельничанин Володимир поділився світлинами пішохідного переходу на Озерній, а саме на перехресті вулиць Панаса Мирного та Залізняка, який веде в нікуди. Пішохідний перехід впирався в клумбу і тому хмельничанам доводилося обходити по дорозі, щоб потрапити на тротуар.

Начальник відділу безпеки дорожньої інфраструктури управління комунальної інфраструктури Департаменту інфраструктури Хмельницької міської ради Олександр Ковальчук пояснив, що роботи на цьому об’єкті ще не були повністю завершені. Біля нового пішохідного переходу встановили світлофор. За словами Олександра Ковальчука, проект передбачає улаштування тротуарів, пандусів і тактильних елементів на підходах до пішохідних переходів. Олександр Ковальчук зазначив, що робити з впровадження світлофорного регулювання тут планується завершити у цьому місяці.

Минулого тижня роботи з улаштування підходів до пішохідних переходів розпочалися. Для цього довелося розібрати частину клумби. Олександр Ковальчук зазначив, що клумбу зробив раніше за власні кошти власник шиномонтажу. Тобто вірогідно, що він не знав, що на цій території згодом встановлять світлофор та облаштують пішохідний перехід.

Олександр Ковальчук пояснює, що підхід з тротуару до переходу буде шириною чотири метри. Все інше залишається.

Реакція соцмереж

Хмельничани почали активно висловлювати свою думку щодо нелогічності облаштування пішохідного переходу. Дехто каже, що для того, щоб перейти на тротуар, доводилися ще метрів десять йти по жвавій дорозі. Користувачі соцмереж кажуть, що потрібно узгоджувати проекти між відділами, щоб потім не було таких неточностей.

Пішохідний перехід неподалік заводу “ТЕМП”

Наприкінці серпня у Хмельницькому з’явився ще один пішохідний перехід, який веде в нікуди. Світлинами цього об’єкту поділився на своїй сторінці у соцмережі хмельницький програміст Андрій Попик.

“А все, заради нового макдональдсу і торгового центру на базі колишнього заводу Темп. Просто щоб створили додатковий розворот для авто, щоб клієнтам не треба було їхати зайві 300 метрів туди, де і був розворот”, – каже Андрій Попик.

Реакція соцмереж

Хмельничани погоджуються з думкою Андрія Попика. Кажуть, що пішохідний перехід веде в бордюр і все. Доріжка закінчується і далі просто витоптана стежка. Дехто жартує, що це пішохідний перехід в майбутнє. Хтось каже, що все правильно облаштували, що нарешті зробили нормальний розворот, якого дійсно раніше не вистачало, і це буде дуже зручно для водіїв. Також дописувачі кажуть, що нижче на 200 метрів набагато небезпечніше розвертатись і не дуже зручно, ніж на новому світлофорі. Натомість дехто не розуміє, в чому тут проблема, адже все зроблено за кошти забудовника та попередньо погоджено з відповідними інстанціями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.