П’ятниця, 14 Червня, 2024

На Озерній відкрили для транспорту нову магістраль

Сьогодні, 23 вересня, на новій дорозі на вулиці Січових Стрільців пустили транспорт. Протяжність дороги сягає близько 800 метрів. Магістральна дорога має чотири смуги руху, тротуари, світлофори та якісне вуличне освітлення. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

На вулиці Січових Стрільців завершилося будівництво нової дороги, яка з’єднає мікрорайон Озерна та Старокостянтинівське шосе. Це – перша дорога, яку у Хмельницькому побудували з нуля, а не просто відремонтували. Нова сучасна магістраль пролягає від Старокостянтинівського шосе до вулиці Панаса Мирного. Її ширина становить 26 метрів. Ця дорога повинна покращити транспортне сполучення на Озерній та розвантажити інші вулиці Хмельницького. Вартість будівельних робіт становить понад 30 мільйонів гривень.

Сьогодні, 23 вересня, новозбудовану магістраль на Озерній відкрили для транспорту. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав міський голова Олександр Симчишин.

«Чотирьохсмугова, із освітленням без «павутиння», новою системою зливової каналізації, тротуарами, велодоріжкою, острівками безпеки і надійною основою, збудованою по технології ресайклінгу», – зазначив міський голова.

Дорога складається з трьох шарів асфальту, загальною товщиною 21 сантиметр.

«Верхній шар встелений 5 см крупнозернистого ШМА, який застосовують на великих магістралях», – каже міський голова.

За словами Олександра Симчишина, також встановлено три сучасні зупинки для очікування громадського транспорту з облаштованими «кишенями». Наступного року заплановано запустити сюди один із маршрутів.

Олександр Симчишин додав, що урочистих заходів із нагоди відкриття нової магістралі на Озерній не влаштовували. Обійшлися без символічного перерізання стрічок, оркестру та вручення грамот. Натомість святковий настрій створювало відчуття зробленої великої справи.

Хмельничани активно коментують допис міського голови. Користувачі соцмереж вважають, що нова магістраль на Озерній дуже потрібна, адже у цьому мікрорайоні проживає багато людей, також тут активно будуються нові будинки, курсує значна кількість транспорту. Хмельничани дякують міському голові, бажають подальшої результативної роботи та успіхів. Також тут хмельничани очікують на нову велосмугу навесні наступного року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.