Четвер, 13 Червня, 2024

Понад 19 тисяч хмельничан отримали електронні квитки

Хмельничанам продовжують видавати електронні квитки для пільгового проїзду в громадському транспорті. Де їх можна отримати та які документи для цього необхідні, далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Що таке електронний квиток

Це безконтактна електронна пластикова картка для оплати проїзду у громадському транспорті. Впровадження автоматизованої системи обліку та оплати проїзду має чимало переваг. Зокрема, пасажирам комфортніше та зручніше користуватися громадським транспортом. Також впровадження електронного квитка дає можливість вести облік реального пасажиропотоку. Це, у свою чергу, сприятиме оптимізації маршрутів та вирішенню проблеми компенсацій за пільговий проїзд.

Електронні квитки в Хмельницькому

З третього лютого у нашому місті розпочали видавати електронні квитки. Електронний квиток громадяни отримують безкоштовно. Право на пільговий проїзд у громадському транспорті мають 64 тисячі хмельничан. Незабаром усі бажаючі матимуть можливість придбати електронний квиток. 

«Електронний квиток для пільгових категорій видається безкоштовно та за особистим зверненням пільговика. На сьогодні е-квитки вже отримали понад 19 тисяч хмельничан», – зазначила начальник відділу пільг Управління праці та соціального захисту населення Тетяна Федосєєва.

Як користуватися електронним квитком

Електронний квиток у вигляді пластикової картки зеленого кольору. Хмельничанам не варто хвилюватися про те, як правильно користуватися електронним квитком. Під час видачі електронного квитка працівники управління праці та соцзахисту пояснюють правила користування. Пасажир повинен лише прикласти свій електронний квиток до спеціального зчитувального пристрою, який називається валідатор. Ці прилади прикріплені до поручнів одразу біля входу до тролейбусу. Вони яскравого оранжевого кольору. На екрані валідатору з’явиться інформація про те, що транзакція пройшла успішно і проїзд оплачено. Тобто користуватися електронним квитком дуже просто.

Електронних квитків вистачить усім хмельничанам, тому за це не варто хвилюватися. Мешканців міста просять не створювати ажіотажу. Кожен матиме змогу отримати свій електронний квиток.

Де хмельничани можуть отримати електронний квиток

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП):

 • вул. Соборна, 16, (для мешканців мікрорайону Гречани)
 • вул. Грушевського, 86, (для мешканців мікрорайону Дубове)

Громадські приймальні Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання:

 • вул. Проскурівська, 56, (для мешканців Книжківців та Центру)
 • вул. Перемоги, 10Б, (для мешканців мікрорайонів Виставка та Озерна)
 • вул. Шевченка, 99, (для мешканців Ракове та Лезневе)
 • вул. Інститутська, 18, (для мешканців Південно-Західного мікрорайону та Ружичної)
 • вул. Проскурівського підпілля, 32, (для мешканців Центру).

Документи, необхідні для отримання електронного квитка:

 • паспорт громадянина України;
 • індивідуальний податковий номер;
 • документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.

Як здійснюється прийом громадян

Відповідно до режиму роботи виконавчих органів міської ради хмельничани можуть отримати електронні квитки за таким графіком:

 • понеділок, вівторок, середа, четвер – з 10:00 до 16:00,
 • п’ятниця – з 10:00 до 15:00,
 • обідня перерва – з 12:00 до 13:00.

Управління транспорту та зв’язку повідомляє, що в салонах тролейбусів уже завершили встановлення валідаторів. Виготовленням валідаторів та платних електронних квитків займається фірма «ГЕРЦ». З кожної транзакції компанія отримуватиме певний відсоток. Наразі ведуться перемовини з перевізниками та компанією «ГЕРЦ» на встановлення валідаторів у салонах автобусів не комунальної власності.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.