П’ятниця, 14 Червня, 2024

Майже 300 тисяч гривень штрафу сплатили хмельничани, які неправильно паркувалися

Місто Хмельницький з кожним роком все більше перетворюється на мегаполіс. А все через систематичні тянучки та затори на дорогах. Все більше хмельничан надає перевагу власній автівці, а не громадському транспорту. Саме тому в обласному центрі маємо такий трафік. Проте чи всі автолюбителі дотримуються правил дорожнього руху та паркування? Заступник міського голови Микола Вавринчук на своїй сторінці у соціальній мережі зазначив, що майже 300 тисяч гривень штрафу сплатили хмельничани, які порушують правила паркування. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Понад тисячу протоколів виписали за півтора місяці

У період з 1 вересня по 17 листопада було виписано 1350 протоколів про порушення правил паркування. Потрібно зазначити, що 900 хмельничан сплатили штраф на місці, решта — 450 мають розрахуватися впродовж місяця. Загалом, до міської скарбниці надійшло майже 300 тисяч гривень.

Інспектори з паркування розпочали роботу влітку

З 21 липня 2021 року на вулицях обласного центру почали працювати інспектори з паркування. Півтори місяці (до 1 вересня) інспектори лише попереджали хмельничан про те, що вони неправильно припаркували автівки, проводили роз’яснювальну роботу. А вже з 1 вересня інспектори з паркування почали оформляти адміністративні постанови, які передбачають штрафи. Додамо, що інспектори мають право виписувати постанову на власника автівки, без його присутності. 

Потрібно зазначити, що інспектори з паркування давно працюють у інших обласних центрах України.

Також у Хмельницькій міській раді зазначили, що до початку наступного року планують визначитися з евакуатором для інспекторів. Спецтранспорт придбають або скористаються послугами приватного підприємства. Неправильно припарковані автівки будуть евакуйовувати на штрафмайданчик. До такого рішення керманичів спонукали хмельничани, які час від часу блокують власними автомобілями рух громадського транспорту.

У яких випадках евакуйовують автомобіль:

  • Якщо авто розташоване на проїжджій частині (у другій чи третій смузі).
  • Якщо автівка припаркована на залізничному переїзді, мостах, тунелях, естакадах.
  • У випадку паркування транспортного засобу на пішохідному переході (або ближче 10 метрів до пішохідного з обох боків).
  • Якщо припаркований автомобіль знаходиться на перехресті та ближче 10 метрів від краю перекрещенної проїжджої частини.
  • При паркуванні авто на зупинках громадського транспорту та ближче 30 метрів до них.
  • Якщо припаркована автівка унеможливлює рух іншим транспортним засобам.
  • Якщо авто блокує виїзд чи в’їзд іншим автівкам.

Звичайно, є ще багато моментів коли машину можуть евакуювати. Ми назвали вам основні та найпоширеніші. 

А як ви паркуєте свій автомобіль? Чи отримали штраф від інспекторів паркування? Чекаємо від вас коментарів у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.