Четвер, 13 Червня, 2024

На що звернути увагу при виборі свічок запалювання

Надійні свічки запалювання є незамінними компонентами системи запуску, які призначені для підтримки іскри з метою займання паливної суміші. У разі виходу з ладу однієї зі свічок можуть виникнути проблеми із запуском та подальшої експлуатації, що знижує ресурс двигуна та призводить до дорогих поломок. При цьому важливо грамотно підібрати товар відповідно до технічних параметрів автомобіля. Варто звертати увагу на діаметр різьблення, форму, матеріал виробництва електродів та інші параметри.

Принципи підбору свічок запалювання

На ринку представлено низку свічок, які відрізняються за виглядом матеріалів електродів. Іридієві, ітрієві, платинові та інші – найбільш популярні серед автовласників. Доступним варіантом у плані обслуговування та цінової політики стануть іридієві свічки запалювання, тому що вони мають зрозумілу конструкцію і з легкістю справляються зі створенням іскри для підтримки нормального функціонування мотора. За умови грамотного підбору компонентів можна досягти зниження витрати палива, а також збільшення потужності ДВЗ за рахунок полегшеного запуску та ефективності. Для цього варто врахувати низку параметрів:

  • Виробництво. Популярні виробники Бош і Денсо, а також інші бренди з категорії інтернет магазину АТЛ Україна. Ці виробники отримують велику кількість позитивних відгуків.
  • Технічна сумісність та наявність гарантії. Середній ресурс служби продукції від надійних постачальників становить від 30 до 50 тисяч кілометрів чи півтора року експлуатації.
  • Напальне число. Обов’язково необхідно враховувати цей параметр, щоб не помилитися. Так, поділяють середні, гарячі та холодні компоненти, що залежить від показників робочого діапазону.

Переваги придбання свічок запалювання на сайті atl.ua

Вирішивши купити свічки запалювання в Україні з доставкою – варто віддати перевагу компанії АТЛ. На сайті пропонується великий вибір перевірених автозапчастин та комплектуючих з гарантією без переплат. За потреби співробітники автосервісу надають безкоштовну консультацію з питань підбору та встановлення автозапчастин. Для спрощення процедури вибору рекомендується вказати він код кузова, що значно заощадить час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.