П’ятниця, 14 Червня, 2024

Укрзалізниця припинила продаж квитків на Закарпаття

Хмельничани поки що не мають змоги дістатися Закарпатської області залізничним транспортом. А все через посилення карантинних заходів у цьому регіоні. Більше інформації дізнайтеся з khmelnytskyi-future.

З 8 березня до кінця дії посилення карантину

Саме стільки триватимуть обмеження “червоної зони”. Крім того, що “Укрзалізниця” зупинила продаж квитків до Закарпаття, ще є обмеження посадки та висадки пасажирів на цій території. Проте керманичі регіону звернулися до залізничників з проханням організувати спеціальні рейси для вивезення з карантинної зони понад 2 тисячі людей. 

Також у “червоній зоні” заборонено працювати торговим центрам, закладам харчування, ринкам, спортзалам, кінотеатрам, закладам освіти (виключення – дитячі садочки та перші класи).  

Хмельниччина знаходиться в помаранчевій зоні

Що стосується нашого регіону, то ми знаходимося в помаранчевій зоні. В області немає посилення карантинних заходів, проте потрібно бути напоготові. Адже під помаранчевий рівень підпадають області в яких:

  • понад 65% завантаженість ліжко-місць з киснем;
  • збільшується кількість госпіталізацій на 50% за тиждень;
  • більше 20% протестованих на коронавірус мають позитивний результат. 

Додамо, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про початок третьої хвилі коронавірусної інфекції. І, можливо, скоро на країну чекає черговий локдаун. 

Яка ваша думка щодо ведення локдауну по всій території України? Чи був результативний локдаун у січні місяці? Чекаємо на ваші  коментарі у соціальних мережах, адже нам важлива ваша думка. Будьте здорові!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.