Четвер, 13 Червня, 2024

На території Хмельницького НВК №31 відкрили новий спортивний майданчик

Сьогодні, 10 червня, на території Хмельницького навчально-виховного комплексу №31, відкрили сучасний спортивний майданчик. Він має гумове покриття. Спортивний майданчик багатофункціональний. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Новий спортивний майданчик

Сьогодні у Хмельницькому відкрили черговий спортивний майданчик. Він знаходиться на території Навчально-виховного комплексу №31. Нагадаємо, що будівельні роботи стартували у березні цього року. Вартість спортивного об’єкту становить 1,5 мільйони гривень.

На відкриття нового спортивного майданчика завітав міський голова Олександр Симчишин. Він привітав усіх з цією довгоочікуваною подією. Також традиційно Олександр Сергійович першим випробував покриття спортмайданчика. Міський голова забив перший гол у ворота нового майданчика.

Новий майданчик багатофункціональний та має гумове покриття. Тут можна грати у міні-футбол, волейбол, гандбол, теніс, баскетбол. Також на майданчику проводитимуть уроки фізичної культури. Займатися спортом тут зможуть не лише вихованці та учні НВК №31, а й мешканці прилеглих будинків.

На новий спортмайданчик з нетерпінням очікували і вчителі, і учні НВК №31. Усі радіють спортивним оновленням. Раніше територія біля навчального закладу була засіяна травою. Відповідного спортивного обладнання тут не було, тому проводилися звичайні уроки фізкультури. Тепер школярі зможуть займатися на сучасному майданчику.

Де ще з’являться спортивні майданчики

Також сьогодні Олександр Симчишин анонсував, що цього року планується збудувати ще декілька спортивних майданчиків. Нові спортивні об’єкти з’являться на територіях хмельницьких шкіл №22, №12, №4. Крім того, нові спортмайданчики поступово облаштовуватимуть у селах Хмельницької міської територіальної громади. Зокрема, перший спортивний об’єкт з’явиться у селі Пирогівці. За словами міського голови, загалом побудовано вже понад 40 багатофункціональних майданчиків для різноманітних видів спорту. Олександр Сергійович сподівається, що свої спортивні майданчики матимуть усі хмельницькі школи та села громади.

Нагадаємо, що минулого тижня новий спортивний майданчик відкрили у мікрорайоні Лезневе. Його облаштували на території школи №13 ім. Михайла Чекмана. Вартість майданчика становить 2 мільйони гривень. Цей спортивний майданчик став першим, який побудували у Хмельницькому цього року.

Отже, нові спортивні майданчики мотивують хмельничан вести здоровий спосіб життя, бути фізично активними та займатися спортом. Виконання фізичних вправ на свіжому повітрі підвищує імунітет та загальний тонус організму. Хмельничани позитивно ставляться до того, що у нашому місті з’являється все більше майданчиків для занять спортом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.