Субота, 22 Червня, 2024

На Озерній триває будівництво школи

У мікрорайоні Озерна, на вулиці Залізняка, 32, триває будівництво школи. Наразі там монтують вентиляцію, розводять електричні та теплові мережі. Вартість другої черги будівництва становить майже 110 мільйонів гривень. Хмельницький планує взяти частину цієї суми у кредит. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Будівництво НВК на Озерній

На Озерній активно продовжується будівництво сучасного навчально-виховного комплексу. Ремонтні роботи відновилися з січня цього року. Для того, щоб створити комфортні умови для навчання дітей, при будівництві навчально-виховного комплексу суворо дотримуються усіх вимог та правил, використовують сучасні технології. Генеральний директор-підприємства-підрядника Іван Крутилок розповів, що наразі виконуються ті види робіт, які дозволяють погодні умови. За його словами, зараз повністю облаштовують опалення, електрику, вентиляцію. Внутрішні роботи планують завершити до кінця березня. З приходом потепління передбачається розпочати оздоблення фасаду. Тут здобуватимуть знання учні перших-четвертих класів. Навчальний заклад розрахований майже на півтисячі дітей. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Дитячий садочок «Кобзарик»

Нагадаємо, що навчальний заклад на Озерній розпочали будувати у 2016 році. Школа на Озерній є частиною навчально-виховного комплексу. Поруч побудували дитячий садочок «Кобзарик». Будівля має три поверхи. Площа дошкільного навчального закладу становить понад три тисячі квадратних метрів. Для кожної групи у садочку є роздягальня, спальня та ігрова кімната, а також роздільний санвузол з душем. У дошкільному навчальному закладі облаштовані просторі кімнати, харчоблоки, спортивні та актові зали. У садочку є нові меблі. «Кобзарик» відкрив свої двері для дошкільнят 1 вересня 2019 року. Дитячий садочок розрахований на 215 місць. Міський голова Олександр Симчишин каже, що це найбільше будівництво освітнього закладу в області і одне з найбільших в державі за всі роки Незалежності.

Навчально-виховний комплекс у мікрорайоні Озерна спочатку планували здати в експлуатацію у 2019 році. Однак протягом цього часу Хмельницький не отримав фінансової допомоги від держави. Крім того, ще з’явилися нові державні будівельні норми. Внаслідок цього необхідно було змінити проєкт, оскільки тепер подібний навчальний заклад повинен мати ліфти для дітей з інвалідністю. До експертного звіту загальна кошторисна вартість сучасного НВК становила 150 мільйонів гривень. Наразі 40 мільйонів уже витратили. За словами начальниці управління капітального будівництва Тетяни Поліщук, відповідно до проведеної експертизи, отриманої минулого року по другій черзі будівництва, вартість об’єкта становить 107 мільйонів гривень. Бюджетом міста на цей рік передбачено фінансування у розмірі 30 мільйонів гривень.

Для того, щоб здати об’єкт в експлуатацію до кінця цього року, Хмельницький планує взяти кредит.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.