Неділя, 21 Липня, 2024

Новий туалет з’явився у Хмельницькому

В обласному центрі чергові новації — з’явилася нова громадська вбиральня. Новий об’єкт з’явився у парку імені Чекмана. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Красиво та оригінально

Місто Хмельницький з кожним роком змінюється: ремонтуються дороги, встановлюються сучасні дитячі, спортивні майданчики, облаштовується територія для дозвілля. Нещодавно, у парку імені Чекмана був облаштований новий дитячий майданчик. Тому все більше хмельничан люблять відпочивати у цій частині міста. Багато містян систематично скаржилися на відсутність нормального цивілізованого туалету. Особливо, це актуально для хмельничан, які відпочивають з маленькими дітьми. Міська влада нарешті почула звернення хмельничан та встановила у парку імені Чекмана сучасний туалет. 

Потрібно зазначити, що крім двох кабінок, вбиральня має пеленальний столик. Також громадський туалет має оригінальний дизайн. Вбиральня є дзеркальною. Об’єкт встановлений поблизу дитячого майданчика, тому це зручно для відвідувачів парку. 

Чи не пошкодять туалет вандали?

Після презентації нового об’єкта хмельничани почали сумніватися чи довго нова вбиральня буде функціонувати, чи не розіб’ють скло вандали. Заступник міського голови, Василь Новачок зауважив, що скло на об’єкті антивандальне, яке надійно прикріплене до бетонної конституції. Також вбиральня обладнана камерами відеоспостереження. 

Додамо, що міські керманичі планують встановити в парку імені Чекмана ще один громадський туалет.

До речі, скористатися вбиральню хмельничани можуть безкоштовно. А обійшовся новий об’єкт міському бюджету у 350 тисяч гривень. 

А ви вже бачили нову громадську вбиральню? Як вважаєте чи достатньо одного туалету на території парку?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.