Четвер, 13 Червня, 2024

Угоду підписали: в Хмельницькому чекають на оновлення автопарку

Днями, у Хмельницькому підписали трьохсторонню передкредитну угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку. І це означає, що обласний центр в очікуванні нових тролейбусів. Детальніше читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

50 нових тролейбусів курсуватимуть Хмельницьким

Для комунального підприємства “Електротранс” придбають 50 нових тролейбусів, 10 з яких будуть працювати на автономному ходу. Як зазначив очільник Хмельницького Олександр Симчишин, транспорт на автономному ходу призначений для нових маршрутів. Адже у Хмельницькому є багато районів до яких важко дістатися громадським транспортом. Особливо, у годину-пік. До речі, 50 “рогатих” — це оновлення автопарку “Електротрансу” практично на 100%. Проте у владних кабінетах кажуть, що оновлення відбудеться на 90%, адже у планах збільшити кількість тролейбусів на дорогах. На сьогоднішній день на лінії виходить 80-85 “рогатих”, але через кілька років планують випускати понад 100 одиниць транспорту. Це має покращити якість перевезення пасажирів.

Ремонтувати старі тролейбуси невигідно

В “Електротрансі” зазначають, що ремонт старих тролейбусів невигідний, тому краще ці кошти витратити на новий транспорт. Вартість традиційного тролейбуса — 6.5 мільйони гривень, а на автономному ходу — 9.5 мільйони гривень. Яку суму кредиту надають місту та яка відсоткова ставка поки що невідомо. Проте офіційна інформація, що Хмельницький отримає гроші на 13 років з пільговим періодом у 3 роки. Також частиною угоди є гарант у 200 тисяч євро. Ці гроші підуть на новий план мобільності.

Які ваші думки щодо оновлення автопарку за кредитні кошти? Як часто ви користуєтеся послугами громадського транспорту, зокрема, тролейбусами? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.