Субота, 27 Липня, 2024

Коли у Хмельницькому відкриють Палац Спорту

Для того, щоб завершити будівництво Палацу Спорту у Хмельницькому, потрібно мінімум 150 мільйонів гривень. На таку суму з державного бюджету сподівається міська влада та забудовник. У разі належного фінансування будівельні роботи планують завершити до кінця цього року. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Будівництво Палацу Спорту у Хмельницькому

Нагадаємо, що будівництво наймасштабнішого об’єкту у Хмельницькому стартувало у березні 2019 року. Палац Спорту зводять на вулиці Прибузькій, 5/1а. Це – унікальна спортивна споруда, яка розрахована на понад 3 тисячі глядачів. Тут влаштовуватимуть заходи не лише всеукраїнського, а й міжнародного рівня.

Через відсутність фінансування з державного бюджету будівельні роботи були тимчасово припинені у серпні 2020 року. Наразі будівництво Палацу Спорту триває винятково за кошти з міського бюджету. З березня 2019 року виділили вже 60 мільйонів гривень. Натомість відповідно до проєкту місто гарантує забезпечення 10% вартості. Фізкультурно-оздоровчий центр та арену Палацу Спорту звели усього за один рік. Наразі усі будівельні роботи виконано практично на 60 відсотків. Завершують прокладати систему вентиляції, водопостачання та електрики Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Про хід будівельних робіт розповів вчора, 13 квітня, на своїй сторінці у соцмережі міський голова Олександр Симчишин.

«Триває будівництво нашого Палацу спорту. Поки що робимо це винятково за кошти міського бюджету (ті понад 17 млн грн, що виділили на грудневій сесії). У 2020 році усі роботи так само робили винятково за кошти міського бюджету», – написав міський голова.

Олександр Симчишин додає, що частина зовнішніх робіт буде проведена за рахунок наявного ресурсу. Зокрема, планують утеплити фасад господарської, адміністративної та фізкультурної частини. Також утеплять дах споруди, всю спортивну арену, облаштують зливову каналізацію, вентиляцію, дренажі, мережі, протипожежну систему евакуаційні виходи з трибун.

Міський голова каже, що термін подачі заявок на державне співфінансування – до 20 квітня.

«Ми першими подали повний пакет документів і дуже чекаємо кроку назустріч від держави. Бо це не міський об’єкт, а споруда загальноукраїнського рівня. Впевнений, що саме спільними зусиллями такі об’єкти для міста, області і всієї країни стануть реальністю і дуже швидко. За умови наявності фінансування можемо завершити його до кінця 2021 року, а то і раніше!», – зазначив Олександр Симчишин.

Планується зробити монтаж сучасних систем звуку для проведення концертів та спортивних заходів. Також тут буде три режими світла і три види покриття. Буде діяти спеціальна пропускна система. Головна арена налічуватиме понад 3000 місць, а також 4 окремих спортивних зали по 330-350 квадратних метрів кожен. Олександр Симчишин додає, що у Палаці Спорту діятимуть тренажерні та фітнес зали. Також тут тут буде кав’ярня та парковка. У Палаці Спорту працюватимуть безкоштовні соціальні гуртки для школярів.

Реакція соцмереж

Користувачі соцмереж активно коментують допис міського голови. Дехто каже, що зараз настав такий час, що потрібно враховувати в проєкті і можливість розміщення шпиталях, центру вакцинації чи об’єкту територіальної оборони. Деякі дописувачі звертають увагу мера на інші важливі для міста питання: будівництво школи на Озерній, кисень у міській інфекційній лікарні для хворих на COVID-19, ремонти доріг. Дехто цікавиться, чи справді відкриють Палац Спорту до Дня Незалежності.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.