Неділя, 21 Липня, 2024

Хмельничанин просить зробити капітальний ремонт вулиці Федунця

Дороги у місті Хмельницькому та області — це непроста тема. Незважаючи на те, що влада постійно звітує про ремонт доріг та прибудинкових територій, хмельничани все одно незадоволені станом дорожнього покриття. Нещодавно на сайті місцевих петицій з’явилося звернення аби зробили капітальний ремонт вулиці Федунця. Деталі читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Вулиця Федунця знаходиться у критичному стані

13 липня на сайті місцевих петицій Хмельницької міської ради з’явилося звернення хмельничанина Хальнова Михайла Олександровича. Михайло Олександрович стверджує, що вулиця Федунця в обласному центрі знаходиться в критичному стані та навіть є небезпечною для пішоходів та автомобілістів. Адже дорожнє полотно вкрите величезними ямамами, які неможливо об’їхати. Ями настільки великі, що мешканці самостійно їх посипають…Також частина бордюрів відсутня, тому матусі з візочками змушені пересуватися по проїжджій частині. 

Крім цього, хмельничанин скаржиться, що на вулиці відсутнє освітлення та просить розширити дорогу при виїзді з двору 61 будинку.

Як підписати звернення подолянина?

Якщо ви бажаєте підтримати петицію, тоді переходьте за посиланням. До кінця збору підписів залишилося 81 день. Додамо, що для того аби петицію розглянули місцеві керманичі вона має набрати мінімум 500 голосів. На сьогоднішній день звернення підтримало лише 13 містян. 

А у якому стані дороги у вашому мікрорайоні? Чи задоволені ви якістю дорожнього покриття у місті? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. Нам важлива ваша думка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.