П’ятниця, 14 Червня, 2024

Велике будівництво: на Хмельниччині відремонтували ділянку дороги

Українські дороги — це ще той атракціон. Вже скільки жартів, анекдотів було написано та розказано на цю тему. Проте, потрібно бути об’єктивними, дороги в Україні та області все таки поступово ремонтуються. І ось нещодавно був завершений ще один об’єкт Великого будівництва. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Відремонтували 3 кілометри дороги

На трасі “Житомир-Чернівці” відремонтували три кілометри дорожного полотна. Ця ділянка дороги проходить по території Хмельницької області: Старокостянтинівського району. 

В результаті ремонтних робіт було розширене дорожнє полотно, укріплені узбіччя, облаштовані з’їзди для автівок, а також водовідведення. Трикілометрова ділянка дороги була вкрита двома шарами покриття — вирівнюючий та верхній.

Крім цього, був облаштований спеціальний майданчик для відпочинку водіїв, встановлені пішохідні переходи, автономне освітлення, а вздовж дороги — металеву огорожу.

Що таке проект “Велике будівництво?”

Проект “Велике будівництво” — це не лише будівництво доріг, а й шкіл, дитячих садків, стадіонів, центрів екстреної медичної допомоги.

За 2020 рік по всій країні реконструювали 71 приймальне відділення, збудовано та відновлено 114 шкіл, 101 спортивних об’єктів, 258 мостів та шляхопроводів, 4056 кілометрів доріг державного значення та 2527 кілометрів доріг місцевого значення.

Цьогоріч Велике будівництво не припиняється і у Хмельницькій області будуть відремонтовані та збудовані об’єкти інфраструктури, а також здійснений капітальний ремонт автомобільних доріг державного значення, вулиць та дорожнього покриття комунальної власності.

Ви побачили на ділі, а не на словах результати Великого будівництва? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.